Turkcell GNC Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GNC Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell daha çok orta yaş grubuna hitap ettiği için son zamanlarda gençlerin de ilgisini çekmek istiyor ve Genç Turkcell ile pek çok kampanya düzenliyor. Bunlar arasından en çok bedava internet imkanı sunan paketler ve kampanyalar popüler hale geliyor. Çünkü gençlerin her an dışarda, evde, okulda internete ihtiyacı oluyor. Eğer siz de geceleri ayaktaysanız ve ücretsiz 7 GB internetiniz olmasını istiyorsanız aşağıdaki şartları uygulayarak kolayca ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Gece Boyu 7 GB İnternet İçin Şartlar

  • Bu kampanyadan faydalanmak için GNC Star Paketi veya GNC Star Yıllık Abonelik üyesi olmanız gerekmektedir. Bu paketler sayesinde katılımınız gerçekleşir ve iptal edene kadar devam eder.
  • 7 GB internetiniz gece 12’den sabah 6’ya kadar geçerli olacaktır.
  • Bu kampanya tamamen ücretsizdir. Başkasına aktarım yapmanız mümkün değildir ve yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
  • Tarife ve pakete devam ettiğiniz sürece her ay yenilenecektir.

Kullanım ve İptal Seçenekleri

Geceleri 7 GB Turkcell bedava internet için yukarda gördüğünüz tarifelere üye olmaktan başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ancak bunu iptal etmek istiyorsanız IPTAL GECE 7GB yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında ay boyunca kullandığınız bu internetin ne kadar kaldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Çünkü paket bittiğinde kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kalan miktarı öğrenmek için de yine 2222’ye KALAN şeklinde SMS atarak son durum hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell GNC Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası ” başlıklı yazımızda 7 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top