Turkcell Haydi Gel 2 GB Kampanyası 2021

haydi gel

En çok tercih edilen operatörlerden birisi olan Turkcell iletişim özgürlüğünü gece-gündüz abonelerine sağlamak için birçok kampanya sunmaktadır. Özellikle akıllı telefon kullanımı ile ihtiyaç duyulan internet paketleri ile kullanıcılarının yüzünü güldüren hesaplı internet paketleri hem faturalı hem de faturasız hatlarda kullanılmaktadır.

Haydi Gel 2 GB Kampanyası

Salla Kazan Kampanyası

‘Salla Kazan’ kampanyası ile interneti doyasıya yaşayan Turkcell aboneleri, bedava interneti özgürce kullanma şansı elde etmektedir. Faturasız hatlarda birçok seçenek ile süper çekim gücüne sahip internetler; her an her yerde sosyal medya, online işlemler, sınırsız müzik ve diğer eğlence uygulamalarının kullanımını özgür kılmaktadır.

2017 yılında Turkcell tarafından sunulan ek internet paketleri ‘Haydi Gel’ kampanyası ile abonelerin internet keyfini maksimum seviyeye ulaştıracak. Bu kampanya ile birlikte hangi tarifeyi kullanırsanız kullanın anında 2 GB internet Turkcell tarafından hattınıza tanımlanacaktır. Peki bu avantajdan faydalanmak için ne yapmak gerekmektedir?

Yüz Güldüren Kampanya

‘Haydi Gel’ paketinin avantajlı dünyasına geçiş yapmak için öncelikli olarak faturalı hatta geçiş yapmanız gerekmektedir. Faturalı hatta geçiş yapmadan önce mesaj bölümune HAYDIGEL 2GB yazdıktan sonra 2200′ a göndererek anında 2GB hediye internet paketini kazanmış olacaksınız.

Öte yandan Turkcell Hesabım uygulamasını playstore ve appstore aracılığıyla indirebileceğiniz Turkcell’in çok fonksiyonlu uygulaması hesabımla salla kazan yapabilir ve hediye internet ve dakika kazabilirsiniz. Turkcell 4.5 G hattınıza tanımlanacak olan bedava internet paketleri belirli aralıklar ile güncellenip sık sık hizmet vermektedir.

”Turkcell Haydi Gel 2 GB Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 2 GB hediye kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların yapması gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Daha detayları bilgi için turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da güncel paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top