Mobil11.Net

Turkcell 4 – 4’lük Turbo İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

30.04.2021
Turkcell 4 – 4’lük Turbo İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Türkiye’deki GSM operatörleri içerisinde ilk olma özelliğine sahip bulunuyor. Bu özelliği ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile Turkcell oldukça büyük başarılara imza atmış bir GSM şirketi olarak ülkemizde hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve istekleri göz önünde bulundurarak kampanya ve paketlerini hazırlayan Turkcell bu alanda oldukça güzel sonuçlara ulaşmaktadır. Kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran şirket yeni kampanya ve paketlerle müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Turkcell 4-4’lük İnternet Paketi Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Turkcell4-4’lük internet paketi kullanıcılarına istedikleri kadar konuşma, mesajlaşma ve 4.5 G hızında internet imkanı sunuyor. Bu paket ile Turkcell, kullanıcılarına evde sınırsız internet kullanma imkanı da sağlıyor.  Oldukça ekonomik bir paket olan bu paket ile kullanıcılar aynı anda birçok hizmeti bir arada almanın mutluluğunu yaşıyor. Bu paket içeriğinde

  • Ekstra 2 GB paketinde her yöne 1000 dakika,
  • 1000 SMS ve 2 GB internet 89 TL,
  • Ekstra 4 GB paketi her yöne 1000 dakika,
  • 1000 SMS, 4GB internet 99 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Yine Ekstra

  • 6 GB paketi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, evden sınırsız internet Cepten 6GB internet 109 TL,
  • Turbo 4 GB paketinde her yöne 500 dakika, 1000 SMS, evden sınırsız internet cepten 4 GB internet 89 TL,
  • Turbo 6 GB paketinde her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 24 MBPS hızında evden sınırsız internet ve telefondan 6 GB internet 99 TL ödenerek alınabiliyor.

Turkcell 4-4’lük İnternet Paketi Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanıyor?

Herhangi bir katılım şartı olmadan 24 ay kullanım taahhüdünde bulunan tüm kullanıcılar bu paketlere sahip olabiliyor. Katılım için Turkcell mağazalarına başvurmak veya Turkcell müşteri hizmetlerini aramak yeterli oluyor. Ayrıca internet bağlantısı için Superonline yetkili satıcısı ile iletişime geçmek gerekiyor.

Turkcell 4 – 4’lük Turbo İnternet Paketi Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.