Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası 2021

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası 2021

Turkcell, abonelerine 4.5G Salla Kazan kampanyası ile hediyeler sunuyor. Kampanya kapsamında; sim kartı 4.5G uyumlu olan Turkcell ses ve data aboneleri, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanma şansı yakalıyor. Kampanyada Turkcell abonelerine hediye internet, sms ya da konuşma paketlerinden birisi sunulur. 4.5G Salla Kazan kampanyasında abonelere sunulan hediye paketleri, aktivasyon mesajının ardından kullanılabilir. Hediye paketleri devretmez.

Turkcell Hesabım uygulaması; kalan kullanım haklarınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz, fatura detaylarınıza bakabileceğiniz, ödeme yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. Uygulama ile TL yükleme işlemi, hat ayarları, paket satın alma gibi işlemleri de kolayca yapabilirsiniz.

4.5G Salla Kazan Kampanyası 2021

Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası, 3 Ocak 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya süresi sona erene kadar Gerekli şartları taşıyan Turkcell aboneleri; her hafta konuşma, sms ve internet paketlerinden birisini kazanabilir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Turkcell tarafından sunulan kampanyadan; sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell bireysel ve kurumsal, faturalı ve hazır kart, aktif data ve ses aboneleri faydalanabilir. Belirtilen aboneler içerisinde olan ancak 4.5G abonesi olmayan kullanıcılar, 4.5G Salla Kazan kampanyasına katılarak hediye aldıklarında 4.5G aboneliği için kayıtları yapılmış olur. Taksitlendirme ve borç kapama olan Turkcell hatları aktif ise kampanyaya katılım sağlayabilir. Kampanyaya birden fazla hat kullanılarak da katılım olabilir.

  • Aylık TV+ paketi, bir ay geçerli olan standart içerik ile TV+ kullanımında geçerli olan 5GB internet içerir. Kampanya kapsamında bu paketin kazanılması durumunda, aktivasyon mesajı sonrasında kullanım süreci başlar.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamında hediye alma hakkı her hafta Cuma günü başlar. Cuma günü saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe günü saat 23.50’ye kadar geçerlidir.
  • Hediye almak için hakkı yenilenmemiş ve sim kartı 4.5G uyumlu hale gelen Turkcell aboneleri, hediye almak için haklarını bir sonraki hafta Cuma günü alabilirler.
  • Hediye kapsamında gelen İnstagram paketlerinde, İnstagram canlı yayın kullanımları paket kotasına dahil değildir.
  • Kampanyada sunulan tüm hediyeler yurt içinde geçerlidir. Kalan kullanım miktarları, Hesabım uygulamasından görülebilir veya SMS ile kontrol edilebilir.
  • Hediye kullanımı, hediye tanımlamasının yapılması ile başlar.
  • Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası ile abonelere sunulan hediyelerin kullanımı, mevcut ücretli paketlerden önceliklidir. Kullanım hakkı sona erdikten sonra, aboneler kendi tarife ya da kampanyaları üzerinden ücretlendirmeleri yapılır.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yetiş 500 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Scroll to Top