Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell gençlerin dilinden anlayan paket ve tarifeleriyle ön plana çıkan GSM operatörlerindendir. Özellikle GNÇTRKCLL genç Turkcell kullanıcılarına hitap edip onların dilinden anlayan servis ve paketleriyle yıldızı parlayan bir sistemdir. Son olarak genco ile chat yaparak tarife bilgisi almak gibi aktiviteler oluşturulmuştur. Akıllı telefon kullanımının artması internet kullanımını da paralelinde geliştirmiştir. Böylece özellikle genç kuşağın internet ihtiyacı hissedilir düzeydedir. Turkcell buna provizyon çalışmalara imza atıyor. Gece internet kullanımı daha yoğun düzeydedir. Özellikle de ramazanda gece internet ihtiyacı daha çoktur. Turkcell genç Tukcelllilere yönelik bir ilke daha imza atıyor. Size gece boyunca kullanabileceğiniz tam 5GB bedava internet sunuyor. Siz de GNÇ Süper Paketi kullanıyor veya GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasından faydalanıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!

Turkcell GNC Gece 5 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

  • Kampanya dâhilinde GNÇ Süper Paketi Kullanıyor veya GNÇ Süper Yıllık Abonelik üyesi olmalı veya bu tarifelere geçmelisiniz. Bu 5 GB bedava internet için yeterlidir. Ek bir SMS atmanıza gerek yoktur. Size özel tanımlanacak ve aktivasyon SMS i alarak bilgilendirileceksiniz.
  • Kampanya dâhilinde tanımlanan 5 GB interneti 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan GNÇ kullanıcılar ayda yalnızca bir sefer faydalanabilir.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava İnternet Paketi İptal Edilebilir Mi?

Paket tamamen ücretsiz olup size gece kullanmak üzere bedava internet imkânı tanımaktadır. Fakat iptal etmek için İPTAL GECE 5 GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Ek ücret veya SMS gerektirmez. Bedava internet için çeşitli fırsatlardan hemen haberdar olmak için takipte kalın.

Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda gençler için yapılması gereken tüm işlem detaylarını anlattık. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top