Tubidy Müzik mobil IOS ve Android 2021

Tubidy Müzik mobil IOS ve Android 2021

İnternette ulaştığı içerikleri telefonlarına kaydederek daha sonra da bu içeriklere ulaşmak isteyen ya da internet bağlantılarına ulaşamadığı noktalarda söz konusu içeriklere sahip olmak isteyen kişiler için en etkili uygulamalardan biri olan Tubidy Müzik gelişmeye devam ediyor. Youtube üzerinden müzik ve videoların indirilmesini sağlayan bu uygulama içinde başka uygulamalardan ve içerik sağlayıcılarından da veri aktarımı yapılmasına olanak sağlayacak olan yeni bir teknolojinin ortaya konması söz konusu olabilir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda gelişmesi beklenen uygulama özelliklerinde müzik ve video paylaşımı yapılan farklı ortamların Tubidy Müzik’le entegre hale gelmesi de sağlanabilecektir. Kullanıcılar böylece tek bir uygulama üzerinden her türlü içeriği indirip kaydetme fırsatına da sahip olacaklar.

Tubidy Müzik mobil IOS ve Android

Tubidy Müzik’le Yeni Müzikler Keşfedin ve Liste Oluşturun!

Tubidy Müzikuygulaması sadece video ve müzik benzeri içeriklerin farklı platformlardan indirilmesine aracı olacak bir program olmanın ötesinde artık yeni müzik keşifleri de yapılabilecek olan bir platform haline gelebildi. Kullanıcılar artık bu uygulama üzerinden daha önce karşılaşmadıkları yeni müziklerle tanışma fırsatı bulabiliyorlar. Bununla birlikte istenilen müziklerden kişiler oynatma listeleri hazırlayabilmekte ve bunları da diledikleri kişilerle paylaşabilmektedirler. Tüm bunların ötesinde yeni gelen özelliklerle birlikte artık bu uygulamanın kişinin kendi zevklerini yansıtabilecek olan müziklerin listelendiği bir program olarak kullanılması da mümkün olabiliyor.

Tubidy Müzik Farklı Formatları Desteklemeye Devam Ediyor!

Müzikler ve videolar başta olmak üzere çeşitli platformlara farklı formatlarda yüklenmiş olan içerikler için uyumlu hale gelen Tubidy Müzik uygulaması artık çok daha fazla format desteği ile çok sayıda içeriğin indirilmesine ve kaydedilmesine de olanak sağladı. Bu özelliği sayesinde artık birden fazla uygulama ve eklenti arasında boğulmadan kişiler rahatlıkla cihazlarına kaydetmek istedikleri verileri indirebiliyorlar. Böylece çok daha pratik bir şekilde müzik listeleri hazırlamak mümkün olabiliyor. Aynı zamanda indirilen içerikler sadece mobil cihazlarda değil aynı zamanda tüm elektronik cihazlarda çalışabilir bir özelliğe sahip olduğu için kullanıcıların telefonları aracılığıyla kolaylıkla indirdikleri içeriklerin bilgisayarlarına aktarılması da mümkün olmaktadır. Uygulama, kullanıcıların geri dönütleri ile gelişmeye devam edecek.

Tubidy Müzik mobil IOS ve Android 2021” başlıklı yazımızda Tubidy uygulaması ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları aktardık. Daha detaylı bilgi için geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top