Pubg Mobile Lite Hileleri

Pubg Mobile Lite Hileleri

Battle royale oyunları içinde Pubg mobilde ve bilgisayar ortamında sıklıkla oynanmaktadır. Kullanıcılar Pubg hilesiyle oyunu daha basit ve kullanışlı oynuyorlar. Pubg mobile lite hileleri farklı hile alternatifleriyle oyunda büyük üstünlük kurmaktadır. Pubg sınırsız BP hilesi, Sınırsız UC hilesi sıklıkla araştırılıyor. Hatta oyuncular düşman yerini görme radar özelliğiyle oyunu daha basit şekilde bitirmektedir. Anti ban cheat yazılımı ile hesaplar ayrıca güvende tutuluyor. Pubg lite hilelerini ve APK dosyaları için yazımızı okuyun…

 

Pubg Mobile Lite Hileleri

Pubg Mobile Lite Hileleri 1
Pubg Mobile Lite Hileleri 1

Pubg hileli APK olarak bilinen Pubg uygulamasının mobil versiyonunun hacklenen bir sürümüdür. APK sürümleri Pubg oyununa güncelleme geldiği durumlarda değiştirilmektedir. Bu nedenle sürümün yalnız mevcut güncelleme içerisinde çalıştığı biliniyor. Pubg aim hilesi, Pubg adam görme ve Pubg UC  hilesi için kullanıcılar tercih ediyorlar.

Basit ara yüzü sayesinde oyuncular oyundan daha keyif almayı istedikleri için APK hilelerine yönelmektedir. Sizde oyunu daha iyi oynayabilmek ve keyif alabilmek için Pubg hilesi modlarını kullanabilirsiniz. APK indirilen sitelerden bazıları güvenli olurken, bazıları kullanıcı hesap bilgilerini çalmaya çalışmaktadır. Güvenmediğiniz APK siteleri içerisinde oyun APKlarını cihazınıza indirmeniz tavsiye edilmez.

Pubg mobile lite hileleri neler sunar ?

 • Anti ban sistemiyle uzaklaştırılmanızı engeller.
 • Düşman yerini görme ve radar optimizasyonu sağlar.
 • Otomatik nişan alma sağlarken, kullanışlı bir aimbot kullanmaktadır.
 • Sınırsız UC ve BP hilesi sunmaktadır.
Pubg Mobile Lite Hileleri 2
Pubg Mobile Lite Hileleri 2

Mevcut versiyon güncellemesi geldikten sonra APK kullanılamaz duruma gelecektir. Bu durumda indirdiğiniz APK dosyasının tekrar düzeltilmesini beklemelisiniz. Oyunda hile kullanırken, çok fazla diğer oyunculara belli etmemeye çalışın. Çünkü rapor sistemi yüzünden oyuna kısa sürelerde engel yeme ihtimaliniz bulunmaktadır. Fakat anti ban özelliği olan hilelerde banlanmanız mümkün olmayacaktır.

 • Apkdahisi.com
 • Tabletadam.com
 • Happymodapindir.com
 • Apkgezegeni.com
 • Pizav.com

Pubg APK hileleri siteleri olarak Türkiye’de hileli APK indirilen sitelerdir. Kullanıcılar mobil lite versiyonu için sıklıkla bu siteler üzerinden APK indiriyorlar. Kullanışlı ve güvenli oldukları bilinmektedir. Fakat indirdikten sonra yazılımı dilerseniz, virustotal veya akıllı cihazınızdaki antivirüs uygulamasıyla tarayın. En azından bunu yaptıktan sonra içiniz rahat edecektir.

 

Pubg Mobile Lite Adam Görme Hilesi

Pubg oyununda radar etrafında kırmızı noktalarla düşman tarafı gösteren bir hiledir. Pubg mobile lite adam görme hilesi harita daraldıktan sonra kullanışlı bir atmosfer sunacaktır. Çünkü daralan haritada saklanan rakiplerin yerlerini net bir şekilde görürsünüz. Özellikle radarda bu opsiyonun olması maçı kazanmanı anahtarı olacaktır.

Fakat bazı hileli APKlar içerisinde anti ban olmadığı için çok fazla belli edilmeden oynanması gerekmektedir. Çünkü rapor sistemi sebebiyle mevcut hesabınızın askıya alınma riski ortada olacaktır. Tercihen bu hileyi kullanırken, asıl hesaplarda yapılmaması tavsiye edilmektedir. Para harcadığınız Pubg hesaplarından bu ve buna benzer hileleri kullanmanız tavsiye edilmez.

 

Pubg Mobile Lite BP Ve UC Hilesi

Battle royale oyunlarında para ve skin alma faaliyetleri için çeşitli BP ve UC miktarları kullanılmaktadır. Her Battle Royale oyununda para versiyonları ve isimleri değişse de aynı imkanı verir. Özellikle oyuna para harcamayı istemeyenler BP ve UC yükselten hilelere müracaat ederler. Pubg mobile lite BP ve UC Hilesi 0.22.0 kodlu APK içerisinde bulunmaktadır.

Güncelleme geldikten sonra oluşturulan hileli BP ve UC çalışmaz. Bir sonraki güncellemeye kadar aynı APK üzerinden bu işlemi yapmanız tavsiye edilmez. Belirttiğimiz siteler içerisindeki hilelerde ayrıca bu özelliğin bulunduğunu biliyoruz. İsterseniz indirdiğini APK içerisinde para arttırma yöntemini yapabilirsiniz.

 • Skin alma
 • Silah alma

Vb. işlemler için BP ve UC kullanmanız gerekmektedir. Bazı versiyonlarda oluşturulan BP ve UC alımı yalnız o saat içerisinde geçerli olmaktadır. Tekrar hesaba girdiğinizde aldığınız ekipmanlar çantada olmayacaktır. Güncelleme sonrasında yine bu ekipmanların kaybolma ihtimali olduğunu bilin. Ayrıca en fazla ban atılan oyuncular bu hileyi kullandıklarından ban yiyorlar. Orijinal hesaplarda kullanılması tavsiye edilmez.

En İyi İnternetsiz Oynanan Mobil Oyunlar 2021

Scroll to Top