İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Profil fotoğraflarınızı kaybettiniz veya istediğiniz çözünürlükte değil mi ? Endişe etmeyin bunu sağlayan uygulamalar ve profil fotoğrafı siteleri bulunuyor. İnstagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için bir çok uygulama ve site bulunmaktadır. Uygulamaları akıllı cihazınıza indirdikten sonra yapabilir veya profil fotoğrafı sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İnstagram profil fotoğrafı uygulamaları esnek ve kolay işlemler sunacaktır. Her iki yöntem içinde nasıl yapacağınızı anlatıyoruz…

 

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 1
İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 1

İnstagram kullanıcıları bazen hoş görünmediği için profil fotoğraflarını büyütmeyi istiyorlar. Profilde küçük fotoğraflar detaysız görünürken, büyüyen fotoğraflar daha hoş görünmektedir. İşte tüm bu işlemleri yapabilmenizi sağlayan çeşitli platformlar bulunmaktadır. İnstagram profil fotoğrafı büyütme işlemini uygulama aracılığıyla veya siteler aracılığıyla yapabilirsiniz. Her iki yöntem içinde önerilen alanları sizlerle paylaşacağız.

İnstagram profil fotoğrafı büyütme uygulamaları

 • Qeek Profile Picture
 • İnsFull
 • Profile Picture Zoom
 • ZoomyPro
 • Profilte Picture Downloader
 • Zoomie For İnstagram
 • Big Profile Photo
 • HD Profile Zoom

Uygulamaları içerisinden birini tercih edin ve cihazınıza kurun. Cihaza kurulduktan sonra kolay bağlantı yollarıyla fotoğraf büyütme işlemini sunacaktır. Profil fotoğrafı büyütme işlemi tahmini 5-10 saniye içerisinde gerçekleşmektedir. Güvenilir uygulamalar olması nedeniyle özellikle sizlere bu uygulamaları öneriyoruz.

Bazı uygulamalar instagram kullanıcı adı ve şifre talep ediyorlar. Bu tarz uygulamalara şifre girilmesine gerek yoktur. Bu nedenle indirdiğiniz uygulama sizden böyle bir bilgi talep ediyorsa, farklı bir uygulamaya rağbet gösterin. Yabancı uygulamalar daha pratik adımlar sunarken, markette Türk uygulamaların yarısı düzenbazlık içermektedir. Bu hususa dikkat etmenizi öneriyoruz…

 

İnstagram Profil Fotoğrafı Siteleri

Bir önceki başlığımızda anlattığımız uygulamayla profil fotoğrafı büyütme yöntemidir. Eğer uygulama indirmeden bu işlemi yapmayı istiyorsanız, bazı sitelerden destek almalısınız. Ücretsiz kullanım yapılarıyla bu hizmeti sunan çeşitli instagram siteleri bulunmaktadır. İnstagram profil fotoğrafı siteleri kullanışlı bir çok açıdan farklı alternatifler sunarlar. Fotoğraf indirme, fotoğraf büyütme, fotoğraf boyutu ayarlama vb. bir çok hizmeti sunuyorlar.

İnstagram profil fotoğrafı siteleri

 • İnstafollowers.co
 • İnstadp.com
 • İzoomyou.com
 • İnstabig.net
 • İnstaflact.com

İnstagram profil siteleri olarak en kullanışlı yöntemleriyle kullanıcıların rağbet gösterdiği sitelerdir. Özellikle uygulama indirmeden işlem yapmayı isteyenlerin tercihleridir. Basit ara yüzleri ve kullanışlı seçenekleriyle ücretsiz destek sunarlar. Günlük 10 adete kadar bütün profil fotoğrafı büyütme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu uygulamalar sizden instagram şifrenizi talep etmeyeceklerdir.

Eğer indirdiğiniz 3. Parti uygulama sizden bu tarz bir bilgi istiyorsa, farklı bir uygulamaya yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü kalitesiz ve güvenli olmayan uygulamalar sizin haberiniz olmadan başkalarını takip ediyorlar. Buda instagram hesabınızı eski haline getirmek için gereksiz vakit kaybına neden olacaktır.

 

İnstagram Profil Fotoğrafı Görüntüleyici

Kullanıcılar bu işlemlerin yanında farklı hesaplara ait profil fotoğraflarını büyük bir boyutta görmeyi istiyorlar. İndirmeden bu işlemleri sunan çeşitli sitelerde var. Özellikle farklı hesapların fotoğraflarını tam boyutta stalk yapma için tercih edilmektedir. İnstagram profil fotoğrafı görüntüleyici ismi verilen bu siteler size esnek kullanım sunarlar. Hatta hiçbir ücret talep etmeden bütün ayrıcalıklardan faydalanmanıza imkan sağlıyorlar.

İnstagram profil fotoğrafı görüntüleyici siteleri

 • Save-insta.com
 • İnstadownloader.co
 • Storistalker.com

Siteleriyle fotoğrafı indirmeden veya uygulama yüklemeden büyük formatta görüntüleyebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar kullananlar dilerse görüntüledikten sonra indirmeyi tercih edebilirler. Bunun için sağ klik yaptıktan sonra ‘’ fotoğrafı kaydet ‘’ demeleri yeterlidir. Kolay ve basit bir ara yüzü olan bu sitelerde kısa sürelerde bir çok fotoğrafı görüntüleyebilirsiniz.

Hatta bir çok profil ismi girilmesi halinde çoklu profil fotoğrafı görüntüleme işlemlerine izin veriyorlar. Yine bu işlemlerden hiçbir ücret talep etmedikleri gibi güvenli olduklarını söyleyebiliriz. Türkiye’de ve Dünya’da bu işlemi sunan profil fotoğrafı siteleri sık kullanılmaktadır. Önerdiğimiz sitelerle sizde işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Instagram Profilime Kimlerin Baktığını Öğrenebilir miyim?

Scroll to Top