İnternetsiz Whatsapp kullanma 2021

inernetsiz

Hızla yayılım gösteren Whatsapp programını artık bilmeyen kalmadı.  Telefonlarının kısa mesaj alanındansa whatsapp kullanmayı daha ilgi çekici bulan birçok kullanıcı ücretsiz bir şekilde yani sadece internetin olması ile kullanmayı mümkün kılan whatsapp programında zamanının çoğunu geçirmektedir. Whatsapp sahip olduğu birçok getirisinden ötürü popülerliği yakalarken insanlar da haklı olarak büyük oranda rağbet gösterdikleri bu programla mesajlaşmanın yanı sıra bedava fotoğraf paylaşma, video paylaşma, ses kaydı gönderme ve sevdikleri ile guruplar oluşturarak bir arada konuşma fırsatı yakalamak için harekete geçmektedir. Peki, bakıldığında whatsapp programının artıları bahsedilenlerin yanı sıra bahsedilmeyenlerin de söz konusu olduğu ölçüde boy gösterirken sadece internet olması da bu programda yeterli olacakken internetsiz kullanım şansınız var mıdır? Tabi ki… İnternetsiz whatsapp kullanma şansınızın olduğu zira nasıl olduğu konusunda sizleri aydınlatacağız.

İnternetsiz Whatsapp Kullanımı

İnternetsiz Whatsapp Kullanımınız Öncesi Ayarlamalarınıza Dikkat!

İnternetsiz whatsapp kullanımının öncesinde birtakım ayarlamalar yapmanız gerekir ki herhangi artı bir ücret faturanızda kendini göstermesin. Yahut kontörlerinizden gitmesin. İlk aşamada whatsapp internetsiz kullanımlarınız için cihazlarınıza APN eklemelisiniz. Bunu nasıl yapacağınızı da şöyle açıklayalım. Öncelikle cihazınızda ayarlara gidin ve mobil ağ oradan da erişim noktası kısmına gelin. Girdiğiniz bölümde erişim noktasını düzenlemeniz için artı işaretine basın ardından isim, bağlantı noktası, APN ve Proxy kısımlarını sırasıyla “.com” uzantısıyla uzmanalan, 8080, internet, 127 0 0 1 (aralarına nokta koyacak şekilde) doldurun.

İnternetsiz Whatsapp kullanma 2021” başlıklı yazımızda internet olmadan whatsapp kullanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte paylaştık. Takıldığınız noktalarda bizimler yorumlar bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.

Ekran Kilidi Şifresini Unuttum

Scroll to Top