İnstagram Kapalıyken Hikayeye Bakmak Ve Görünmemek

İnstagram Kapalıyken İnstagram Hikayeye Bakmak Ve Görünmemek

İnstagram kapalıyken hikayeye bakmak kullanıcıların gizlenme yöntemlerinden biridir. Fakat bunu yapmayı bilmeyenler istemese dahi kendilerini gösteriyorlar. Bu yöntemin dışında bunu yapan farklı uygulamalar ve internet siteleri bulunmaktadır. Sizleri diğer yöntemlerle birlikte hikayeye bakarken nasıl görünmeyeceğinizi anlatacağız.

Özellikle eskiden sıklıkla bu yöntemler için fake hesaplar kullanılıyordu. Fakat günümüzde bunu yapan uygulamalar varken, diğer bir hesapla uğraşmaya gerek kalmıyor. İnstagram hikayelerinde gizliden stalk yapmayı ve görünmeme yollarını anlatıyoruz.

İnstagram Hikayeye Bakmak Ve Görünmemek

Bilinen en basit yöntemlerden biri instagram açıkken kişinin hesabına gidilmeli. Ardından Wi-Fi veya hücresel veri kullanımı kapatılmalıdır. İnternet erişim olmadığı için kişinin hikayesine baktığınızda ‘’ izlenme bildirimi ‘’ karşı tarafta görünmeyecektir. Fakat internetin net anlamda kapalı olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir.

Riskli olsa da pratik ve kolay bir yöntem gibi duruyor. Fakat bunu yapan çok kaliteli uygulamaların yanı sıra internet siteleri bulunmaktadır. Onlar sizden hiçbir ücret talep etmeden kolayca gizlice stalk yapmanızı sağlıyorlar.

  • Storized
  • Blind Story
  • Anonymous Stories
  • Story Walker

İos ve Android tüm telefonlar için görünmeden hikaye izlemenizi sağlamaktadır. Hatta hiçbir ücret talep etmiyorlar. Bu nedenle Dünya’da bir çok kullanıcı kişilerin bu uygulamalar sayesinde gizlice izlemektedir.

Yalnızca telefonunuza Apple market ve Google Play store üzerinden indirebilirsiniz. Fakat masaüstü bilgisayarlar için bile internet siteleri bulunmaktadır. Uygulama indirmeden gizlice hikayeyi izlemeyi isteyenler öncelikle bu yollara başvuruyorlar. İnternet erişiminin kapatıldığı durum buna göre daha az sorunludur.

Bunun yanında fake bir hesabınız varsa uygulamalar bu hesabı tanımlamanıza izin vermektedir. Yani fake hesabınızı uygulamaya girerek, fake hesapla bile hikaye izleyebilirsiniz.

İnstagram Hikayelerine Gizlice Bakmak

Wi-Fi ve hücresel verinin kapatılması sonrasında hikayeyi izlemek. Yada yukarıda yer alan önerilen uygulamalarla gizlice hikayeyi izlemek. Uygulamalarla daha kolay olan bu yöntem, internet kısıtlaması sonrasında bile mümkündür. Fakat instagram çeşitli güncellemelerle bazen bunu yapanları bulmayı başarmaktadır.

Yani siz aslında internet olmadan bile son yapığınız işlemi uygulama kayıt etmektedir. Sonrasında internetin açılmasıyla hikayeyi gördüğünüzü gösterebilmektedir. Bu oldukça şanssız olunan bir durum sonucunda gerçekliyor. Bu yüzden uygulama bazlı gizlice hikayeye bakılması daha güvenli bir yöntemdir.

Kişiler eski sevgililerine veya konuşmadığı arkadaşlarının ne yaptığına bu yolla bakıyorlar. İnsanında merak duygusu hiç bitmediğinden artık sosyal ortamda bile bazı şeyleri oldukça merak ediyor olduk. Her şey bir ihtiyaçtan doğarken, günün teknolojisi de insanlara kolaylık sağlayan çeşitli uygulamalar geliştirmektedir.

İnstagram Hikayelerime Neden Kimse Bakmıyor ?

Kullanıcılar bazen fark etmeden hikayelerinin tümünü sessize almaktadır. Özellikle hikayesine baktığında görüntüleme sayısının ‘’ 0 ‘’ rakamında durduğunu görürler. Eğer bu yönde bir sorununuz bulunuyorsa, birincil yapmanız gereken hikaye ayarlarının kontrol edilmesidir. Çok fazla takipçisi olan kişilerde hikaye görüntülemesinin sıfır rakamında durması mümkün değildir.

Özellikle takipçisi çok az olan veya hiç takipçisi olmayan kişilerde bu durum doğal olacaktır. Hikaye ayarlarının da hikayenin görünürlüğünü gösteren ayar yapılmalıdır. Sonrasında problemin büyük ölçüde çözüldüğü görünecektir.

Fakat bazen sorunlu hesaplarda online ortamda olabilmektedir. Eğer tüm durumları kontrol ettiniz ve hala bu sorun bulunuyorsa, instagram ile iletişime geçilmelidir. Milyonda bir de olsa bu sorunu yaşayan instagram kullanıcıları bulunmaktadır. Sorun bazen yalnızca instagram yöneticileri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

En başta hikaye ayarları kontrol edilmeli ardından takipçi sayınıza göre online kişilere bakılmalıdır. İki tarafta da bir problem yoksa, yardım alanından sorunu bildir ile iletişime geçin. İnstagram yetkilileri en kısa sürede sorununuza mantıklı bir açıklama yapacaktır.

Scroll to Top