Haftasonu Turkcell’lier ile Sınırsız Bedava Konuşma

Haftasonu Turkcell’lier ile Sınırsız Bedava Konuşma

Mobil hat kullanıcıları arasında en çok müşteriye sahip olan Turkcell diğer GSM operatörleri gibi müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsemekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre de kampanyalar, paketler üreterek onların operatör üzerinde kalmasını sağlamaktadır. Bu kampanyalardan biri de hafta sonları Turkcellilerin kendi paketlerinden yemeden özgürce, sınırsızca konuşmasını sağlamaktır.

Haftasonu Sınırsız Bedava Konuşma

31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyadan yararlanma için müşterinin kendisinin özel olarak bir şey yapması gerekmez. Eğer Turkcell’in kampanyadan yararlanmak için koymuş olduğu şartlar gerçekleşirse müşteri otomatik olarak bu kampanyadan yararlanabilir. Turkcell’in kampanyadan yararlanmak için koymuş olduğu şart da şudur:

Turkcell müşterisi kişi hattına 35 Türk Lirası ve üstü bir ödeme yaptığı zaman Turkcell’in kampanyadan yararlanmak için koymuş olduğu şart gerçekleşir ve kişi otomatik olarak 30 gün boyunca şebeke içi olan bütün kişilerle cumartesi ve Pazar herhangi bir sınır tanımanda rahatlıkla konuşabilir.

30 gün içerisinde faydalanılmayan haklar diğer aya devretmez ve kişinin sahip olduğu hakların bittiğini gösteren bilgilendirme mesajı kendisine gelir. Kişi kampanyadan geçerlilik tarihi boyunca faydalanmak istiyorsa her ay en az 35 Türk Lirası hattına yüklemesi gerekir.

Şebeke içiyle hafta sonları bedava konuşma oldukça cazip bir kampanya olup her bireyin isteyebileceği türdendir. Fakat bu kampanyanda yararlanmak istemeyen birey olursa Turkcell müşteri hizmetini arayarak bu kampanyanda yararlanmak istemediğini dile getirebilir ve kampanyanda yararlanmaması için gerekli işlemler yapılır.

‘Haftasonu Turkcell’lier ile Sınırsız Bedava Konuşma ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Haftalık 100 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top