Turkcell 30 TL’ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası

Turkcell 30 TL’ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası

Turkcell son dönemlerdeki avantajlı uygulamalarına devam ediyor. Çok cazip paket seçeneklerinden birisi de 30 TL karşılığında her yöne konuşup mesaj yazılmasının mümkün olduğu 30 TL’ye 150 TL veren her yöne nar kampanyası. Kampanya dahilinde 30 TL karşılığında 150 TL’lik her yöne konuşma ve mesaj atma hakkını kazanılıyor.

Turkcell 30 TL’ye 150 TL veren Her Yöne Nar Kampanyasının Detayları

Turkcell 30 TL’ye 150 TL veren her yöne nar kampanyası ile müşterilerine çok vazip fırsatlar sunuyor. Bu noktada 30 TL’ye kazanılan 150 TL konuşma ve mesaj hakkı otomatik olarak tarifenizin ücretlendirilmesinden düşmektedir. Bunun yanı sıra kolay kolay da bitmemektedir. Turkcell nar paketlerinin 30 TL fiyatı içerisine % 18’lik KDV ve %25’lik özel tüketim vergisi dahil olmaktadır. Ancak telsiz ruhsat ücreti ve telsiz kullanım ücreti gibi ücretler dahil değildir. Bu oldukça cazip seçenekli kampanyadan Bireysel olarak hazır kart kullanan Turkcell müşterileri yararlanmaktadır.

Turkcell Nar Paketinin Avantajlarından Siz de Yararlanın

30 TL’ye 150 TL veren her yöne nar kampanyası, aylık nar paketi şeklinde yararlanılması mümkün olan bir kampanyadır. Bu doğrultuda kampanyaya katılan Turkcell müşterileri 3G üyelikleri de otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Üstelik 3G üyelikleri ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Şayet müşteriler memnun kalmazlarsa ücretsiz olarak 3G üyeliklerini de iptal edebilmektedir. Bu noktada Turkcell müşterilerine oldukça avantajlı bir nar paketi sunuyor. Müşterilere ise bu kampanyadan yararlanmak kalıyor.

Turkcell 30 TL’ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Kampanyası” başlıklı yazımızda nar kampanyası ile 150 TL her yöne yapmak için yapılması gereken işlemleri aktardık. Daha detaylı bilgi için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Her Yöne 750 DK

Scroll to Top