Turkcell Haftalık 100 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell Haftalık 100 Dakika Konuşma Paketi

Aylık paketleri fazla bulanlar, paketi bitiremeyip bir de boşuna para ödediğini düşünenler için hem daha uygun fiyatlı hem de haftalık bir paketi Turkcell sizlere sunuyor. Ayrıca konuşması yarıda kesilenler, hemen ek dakikaya ihtiyaç duyanlar için de birebir!

 Haftalık 100 Dakika Konuşma Paketi

Saniye Tarife dışındaki tüm Turkcell Hazır Kart aboneleri bu paketten yararlanabilir. Paket bir hafta geçerli olup her yöne 100 dakika konuşma hakkı verir. Haftalık 12 TL olan paket, taahhüt içermez, istediğiniz zaman iptalini isteyebilirsiniz. Haftalık 100 DK paketini edindiğiniz takdirde:

  • Dakikalarınız bir hafta boyunca bitmezse kalan dakikalar diğer haftaya devretmez.
  • Paket iptali istemediğiniz takdirde ve bakiyenizde yeterli miktar bulunması halinde paketiniz haftalık olarak yenilenmeye devam eder.
  • Her yöne 100 dakika konuşma hakkı yalnızca yurt içi konuşmalar için geçerlidir.
  • Konuşma sırasında paketiniz biterse hattınıza tanımlı başka bir paket varsa bunun üzerinden, yoksa kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Paketi satın aldığınız takdirde, eğer hattınızın üstüne başka aylık paketler de varsa, Haftalık 100 DK paketi kullanım olarak öncelikli olacaktır.

Kampanyaya hemen katılmak için Turkcell Bayi Nakit POS sistemini kullanabilir, SMS atabilir ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Kampanyaya katıldıktan sonra kalan dakikalarınızı sorgulamak için KALAN yazıp 2200’a ücretsiz mesaj atabilir ya da *159#’yi tuşlayabilirsiniz.

Mevcut Haftalık 100 DK paketinizi iptal ettirmek için IPTAL OTOMATIK 100 DK yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Haftalık 100 Dakika Konuşma Paketi  ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top