Vodafone Sınırsız Bedava İnternet Paketleri 2021

Vodafone Sınırsız Bedava İnternet Paketleri

Makalemizde yer alan bir çok internet paketini hattınıza tanımlayabilir gün içinde gönül rahatlığıyla internette keyifle dolaşabilirsiniz. Vodafone’lulara özel bedava internet paketleri hakkında güncel tüm kampanyaları bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu kampanyalara nasıl katılım yapılır ve bedava internet nasıl alınır gibi konularda sizlere yapılması gerekenler belirtilecektir. Vodafone diğer operatörler gibi bedava internet sunan kampanyalar ve promosyonlar sunmaktadır. Bu kampanyalar ve promosyonlar sayesinden internet kullanımının bir kısmını bedava yapmak mümkün olabilmektedir. Bunun için hangi kampanyaların var olduğu ve nasıl işlemler yapılarak bunlardan yararlanılacağı aşağıda belirtilmiştir. Özellikle Vodafone bedava internet paketi 2017 yılının kampanyalarını aşağıda belirtip sizlere sürekli güncel olarak sunacağız bu şekilde bu kampanyalardan yararlanmak konusunda oldukça güzel bir rehber olarak bu yazımızı kullanmanız mümkün olacaktır.

Sınırsız Bedava İnternet Paketleri

Çeşitli kampanyalar ve promosyonlar ile verilmekte olan vodafone hediye internet paketleri kullanıcılara günlük olarak, haftalık olarak veya aylık olarak sınırsız internet verebilmektedir. Kolayca bu kampanyalardan faydalanarak bedava internetlerden faydalanmak mümkün olacaktır. Yapılan bu kampanyalar ve verilen bedava internetler sadece Türkiye içerisinde geçerli olacaktır. Yurt dışında bu kampanyalardan faydalanmak mümkün olmayacaktır. Yurt dışında yapılacak kullanımlarda tarife ile belirlenen sabit ücretler geçerli olacaktır. Bunun yanında alınan bedava internetler diğer kullanıcılara transfer edilememektedir. Ayrıca bu bedava internet paketleri sonraki aylara da devredilememektedir. Süresi tamamlanmış olan paketlerde kalan internetler kullanılamayacaktır. Aşağıda bazı kampanyalardan nasıl ve ne şekilde faydalanılacağı açık bir şekilde maddeler halinde belirtilmektedir.

Vodafone Günlük 250 MB Bedava İnternet

Günlük olarak vodafone tarafından kullanıcılara sunulan internet ile 250 MB olarak bir paketten faydalanılması mümkündür. Kolay bir şekilde aşağıda belirtilen adımların yapılması ile bir gün içerisinde kullanılması mümkün olacak bedava 250 MB internet sahibi olunabilmektedir. Bunun için yapılması gereken,

 • Vodafone yanımda uygulamasının açılması ve buradan “Bana Ne Var?” bölümüne girilmesi gerekmektedir.
 • Açılacak olan sayfada “hediyeni gör” seçeneği seçilmelidir.
 • Bu seçenek tercih edildiğinde “250 MB günlük internet” aktif edilecektir.

Kolay bir şekilde uygulama üzerinden kısa sürede yapılacak bu işlemler ile günlük kullanımı olan 250 MB bedava internet paketi alınabilmektedir. Bu haftada bir kere yapılabilmektedir. Ayrıca farklı kişilere bu şekilde farklı hediyelerde verilebilmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone operatörünü kullanan kişilerin bedava internet kullanımları için yapması gerekenler ve bu konuda sunulan paketler içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması bir paket daha sunmaktadır. Bu uygulamanın akıllı telefonlara indirilmesi ve kullanılması ile bedava internet paketleri kullanılabilmektedir. Bunun için,

 • Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde “Bana Ne Var?” bölümü için her Pazartesi kampanyaya katılmak mümkün olabilmektedir.
 • Bu şekilde 500 MB ile 1 GB internet kazanılabilmektedir.
 • Ayrıca sinema ve çeşitli mağaza indirimleri de kazanılabilmektedir.

Kolay bir şekilde Vodafone Yanımda Uygulaması kullanımı ile bedava internet paketlerinden faydalanmak ve bunları kullanmak mümkün olabilmektedir.

Vodafone 4.5G 2 GB Bedava İnternet

4.5G hızında internet kullanımı operatörlerin çeşitli kampanyalar yapmasına da neden olmuştur. Birçok operatör gibi Vodafone da 4.5G kullanımı için bir bedava internet kampanyası yapmaktadır. Bu kampanyaya kolay bir şekilde katılarak 2 GB bedava internet sahibi olmak ve bunu kullanmak mümkün olabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için,

 • SMS olarak “4.5G” yazılarak 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bu mesajın gönderilmesi ile hatta 2GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • Sonrasında 1 ay süre ile bu internetin kullanılması mümkün olacaktır.

Telefonunuzun 4.5G uyumlu olması ve bunu kullanıyor olmanız durumunda kolay bir şekilde Vodafone üzerinden bedava internet paketi alınması ve kullanılması mümkün olacaktır. Bu kampanya 1 Nisan 2018 tarihine geçerli olacaktır.

Vodafone Faturasız Bedava 2 GB İnternet

Özellikle Vodafone faturasız hatların bedava internet paketleri konusunda bu kampanya en çok kullanılanı olmaktadır. Faturasız Vodafone hat kullanan kişiler için aylık olarak 2 GB bedava internet almaları ve bunu kullanmaları mümkün olacaktır. Bu konuda hatta para bulunmadığı bir zamanda bunun yapılması çok daha faydalı olacaktı.

 • Katılım için 3636’ya “ABONE SUPER2GB” yazarak göndermek gerekmektedir.
 • Ücretsiz olarak gönderilecek bu mesaj sonrasında bedava internetin hatta tanımlandığına dair bir mesaj alınacaktır.
 • Bu mesajda internetin kullanımı konusunda geçerlilik tarihi bulunmaktadır.
 • Bu kampanyaya bir sefer katılarak 2 GB internet almak mümkün olmaktadır.
 • Sonrasında iptal edilmediği sürece hat+35 TL olduğu sürece bu kampanya yenilecektir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Bu kampanyalar yanında özellikle Vodafone Yanımda Uygulaması ile hediye internet kazanmak mümkün olabilmektedir. Bu uygulama ile her hafta bir sefer 500 MB veya 1 GB hediye dakika kazanılması mümkün olabilmektedir. Uygulamayı telefona yükleyerek giriş yapılması durumunda her hafta bedava internet fırsatından yararlanmak mümkün olabilmektedir. Bu uygulama ile bedava internet yanında çeşitli indirimlerde kazanılabilmektedir. Her hafta bir sefer buradan hediyenin alınması mümkün olabilmektedir. Haftalık olarak kullanımı mümkün olacak 500 MB veya 1 GB internet alımları ve bunların kullanımları Vodafone kullanıcıları için mümkündür.

Vodafone Yeni Kampanya

Telefon ve hattın 4.5G destekli olması durumunda 5 GB internet kazanılması da mümkündür. Vodafone 4.5G kullanımı konusunda kullanıcılara oldukça kolay bir şekilde sahip olabilecekleri bir kampanya sunmaktadır. “4BUCAKG” yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi durumunda 5 GB bedava internet kazanılabilmektedir. Bu kampanya ise 15 Mart 2017 tarihine geçerlidir.

Vodafone RED Tarifesi Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları içerisinde Red tarifesi olanlar 15 gün geçerli olacak 1 GB internet kazanabilmektedirler. Bunun için yapılması gereken ise Vodafone Yanımda Uygulamasının telefonlara kurulması ve giriş yapılması, 7000’in aranması veya müşteri hizmetlerinden SMS faturaya geçilmesi olmaktadır. Bu işlemin yapılması ile 15 gün kullanılabilecek 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir.

Vodafone Abone 500 MB İnternet

Vodafone kullanıcıları için bedava internet konusunda tercih edilecek bir başka kampanya ise Abone 500 MB internet olmaktadır. Bu kampanyaya 3636’ya “ABONE NET 500MB” yazılması ve gönderilmesi ile katılabilmek mümkündür. Kısa mesaj olarak bunun gönderilmesi ile bedava internet paketi hatta tanımlanacaktır. Bu bedava internet paketi devam eden bir paket olduğu için iptal edilmediği sürece geçerli olacaktır. İptal edilmesi içinde yine SMS atılması gerekmektedir. Bunun yapılması için yine 3636’ya “IPTAL NET 500MB” yazılarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hattın kampanya katılımı iptal edilecektir. Faturalı ve faturasız hatlarda kolay bir şekilde bu kampanyaya katılarak bedava internet alımı sağlanabilmektedir.

Vodafone 50GB Bedava İnternet

Vodafone SuperNet kullanıcıları için geçerli olan 90 günlük 50 GB bedava internet paketi oldukça ilgi gören ve kullanılan bir kampanyadır. Ev ve mobil interneti olarak alınan bu tarife sonrasında bir sim kartta alınmaktadır. Bu şekilde alınan o hatta 50 GB bedava internet tanımlanacaktır. Bu bedava internet 90 gün boyunca kullanılmaya uygun olacaktır. Evde veya mobil cihazda kullanılarak bu internet ile sorunsuz bir şekilde internette gezilmesi ve indirme yapılması mümkün olabilmektedir. Oldukça yüksek bir bedava internet kampanyası olan 50 gb bedava internet paketi Vodafone kullanıcıları tarafından çok ilgi görmektedir. Birçok bedava internet paketinden farklı olarak uzun bir kullanım süresi ve oldukça büyük bir bedava internet verilen kampanyaya VodafoneSuperNet kullanıcı olarak katılmak mümkün olabilmektedir. Bunun için 0850 542 0542 VodafoneSupernet müşteri hizmetlerini aramak yeterli olacaktır.

Vodafone Sınırsız Bedava İnternet Paketleri ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top