Vodafone Red Elite İnternet Paketleri 2021

Vodafone Red Elite İnternet Paketleri 2021

Yine Vodafone tarafından sunulan Red Elite kampanyaları sayesinde mobil hat kullanıcıları yakınlarıyla daha rahat konuşabilme, mesajlaşabilme ve zengin içerikli internet paketlerine sahip olma şansını yakalıyor. Bu tarife zengin içeriği ve ekonomik fiyatı sayesinde bireysel ve kurumsal müşteriler için farklı bir deneyim yaşatıyor.

Red Elite İnternet Paketleri

Vodafone müşterileri en yakın Vodafone cep merkezine başvurarak veya 542’ye telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığıyla Red Elite tarifesine katılabilirler. Ayrıca kısa mesaj yoluyla veya online self servis üzerinden kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak da katılım sağlanabilmektedir. Katılım için herhangi bir koşul bulunmamakla birlikte isteyen tüm aboneler katılım sağlayabilir. Paketten ayrılmak isteyen müşteriler iptal işlemi için müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Ayrıca Vodafone yanımda uygulaması üzerinden de iptal işlemi yapılabilir. Sunulan farklı Red paketleri içerisinde;

  • Elif 8 tarifesi her yöne 6000 dakika, her yöne 6000 SMS, şebeke içi limitsiz konuşma ve 8GB interneti 12 Ay taahhütle 115 TL karşılığında sunuyor.
  • Elit 15 tarifesi her yöne 10000 dakika, her yöne 10000 SMS ve 15GB interneti 12 aylık taahhütle 170 TL karşılığında sunuyor.
  • Tarifelerde bulunan kullanım hakları bitince mesaj yoluyla bilgilendirilme yapılmakla birlikte Vodafone yanımda uygulaması üzerinden de öğrenilebilir.

Vodafone Red Elite İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri 2021

Scroll to Top