Vodafone TV Full Paket Kampanyası 2021

Vodafone TV Full Paket Kampanyası 2021

Vodafone TV; popüler TV kanallarının ve dizilerin programların izlenebildiği bir servistir. Vodafone TV Full Paket kampanyası kapsamında, ilk defa abonelik başlatanlar 1 ay boyunca bedava TV izleyebilirler. Üstelik 1 ay boyunca internet paketinden de yemez.

Vodafone TV Full Paket Kampanyası

Vodafone TV Full paket kampanyası devam ediyor. Vodafone tarafından kampanyanın bitiş tarihi açıklanmadı. Kampanya bitiş tarihine kadar, kampanyaya katılım sağlanabilir.

Vodafone TV Nedir?

Vodafone TV; en popüler TV kanallarının yer aldığı ve yüzlerce filmi ve tematik içeriği izleyebileceğiniz Vodafone servisidir. Sıradan TV servislerinden farklı olarak Vodafone TV’de beğenilen programlar Twitter, Facebook ve SMS ile paylaşılabilir. TV servisi, cep telefonu ve tabletler ile kullanılabilir. Hatırlatıcı kurup kaçırmak istenilmeyen programlar için uyarı bildirimi oluşturulabilir.

Wifi ve mobil bağlantı ile kullanılabilen Vodafone TV; giriş, temel ve full paket seçenekleri ile abonelere sunulur. Vodafone TV paketleri ilk ay ücretsiz olarak kullanılabilir. Vodafone full paket alanlar, hem ücretsiz olarak servisten yararlanabilirler hem de bu kullanım için internetlerinden yemezler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Vodafone TV full paket kampanyasına katılım için, Vodafone TV abonesi olunmalıdır.
  • Kampanya kapsamında ilk 1 ay ücretsiz kullanım imkanı sunulur. Hediye kullanım sonrasında, abonelik paketi seçilerek kullanıma devam edilebilir.
  • Abonelik süresi sona erdiğinde otomatik olarak paket yenilenir. Paketi kullanmak istemeyen aboneler, iptal işlemi gerçekleştirebilirler.
  • 1 aylık deneme süreci sonunda aylık olarak servis kullanım ücreti 9,90 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanılmaya devam edilebilir.
  • Android kullanıcıları için 4.3 ve üzeri sürüm, İOS kullanıcıları için de 8.0 ve üzeri sürüm olması gereklidir.
  • Vodafone TV full paket aboneliğinde, mobil veri ile bağlanıldığında internet bağlantı ücreti ödenmez. Servis kullanımı esnasında sosyal medya paylaşım butonu kullanıldığında yapılacak erişimler, mevcut internet tarifesi üzerinden ücrete tabi tutulur.
  • Vodafone TV servisine wifi ile yapılan bağlantılardaki erişimler, sabit internet servis sağlayıcısı tarafından ücretlendirilebilir . Servis kotasını tüketebilir. Detaylı bilgi için, sabit internet servis sağlayıcısına danışılması gerekir.
  • Vodafone TV, yurt içi kullanımlarda geçerli bir servistir. Yurt dışı için kullanım hakkı bulunmaz.

Vodafone TV Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV full paket aboneliği iptali için; IPTAL TV FULL yazılıp 7000’e gönderilir.

Vodafone TV Full Paket Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone TV Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası 2021

Scroll to Top