Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava İnternet

Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava İnternet

Vodafone markasının bir çok bedava internet kampanyasına şimdide Akıl Küpü Yedek 500 MB eklendi,Vodafonelular artık senede 3 defa hattına bu kampanyayı tanımlayabilecek. Bir çok kişi artık mobil üzerinden internete girmekte ve dünya üzerinde bu durum giderek artmaktadır, operatörlerinde bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına cazip internet paketleri sunmaktadır.

Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava İnternet

Bunlardan biri de Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava İnternet Kampanyasıdır, bu kampanyayı senede 3 defa hattınıza tanımlaya bileceksiniz. Mobil11 markası olarak sizlere sunduğumuz bir çok kampanya gibi bu paketinde hattınıza nasıl tanımlaya bileceğinizi madde madde anlatacağız, sürekli olarak takipte kaldığınızda vodafone bedava internet kampanyalarını kaçırmamış olacaksınız.

Günlük tüketimde bir çok kez tarifenizi aşsanızda hediye internetler ile bu mağduriyeti giderebilirsiniz, bu sayede internette kaygısız rahatca dolaşabilirsiniz. Bu kampanyayı hattınıza tanımladığınızda yedek olarak 500 dakika da konuşma kazanacaksınız.

Peki Vodafone Akıl Küpü Yedek 500 MB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

*İlk olarak Vodafone’lu iseniz 500 MB aylık hediye internet veya 500 dk aylık her yöne konuşma şansına sahip olacaksınız.

*Paket tanımladığınız andan itibaren fatura kesim tarihine kadar geçerli olacaktır.

*Bu kampanya ücretsiz olup senede 3 defa yararlanabilirsiniz.

*Kampanyadan yararlanmak için Yedek MB  yazıp 3636 kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

*Dakika kampanyasına dahil olmak için ise Yedek DK yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

*Dakika ve İnternet kampanyasını aynı ay kullanamazsınız, bir ay içinde dakika veya internet birisini seçmelisiniz.

Vodafone Beşiktaşlılara Özel Kara Kartal Tarifesi 2021

Scroll to Top