Vodafone 4.5G SIM Kampanyası 2021

Vodafone 4.5G SIM Kampanyası 2021

Vodafone, faturalı ve faturasız aboneler için 4.5G SIM kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, SIM kartını 4.5G uyumlu hale getiren Vodafone aboneleri 5 GB bedava internet kazanıyor. Vodafone mağazalarından SIM kartınızı ücretsiz olarak değiştirebilir ve 5 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Uyumlu SIM Kart Nasıl Alınır?

Vodafone hattının 4.5G uyumlu olup olmadığı bilgisine, 4.5G yazılıp 4545’e mesaj gönderilere ulaşılabilir. 4.5G uyumlu olmayan SIM kartlar, Vodafone mağazalarında ücretsiz olarak değiştirilebilir. Ücretsiz değişim sonrasında abonelere 5 GB bedava internet kullanım hakkı tanımlanır.

Kampanya Geçerlilik Süresi

Vodafone 4.5G kampanyası devam ediyor. Kampanyanın bitiş tarihi, Vodafone tarafından açıklanmadı. Aboneler, kampanya süresi bitene kadar 4.5G kampanyasına katılarak hediyelerini alabilirler.

4.5G Nedir?

Dördüncü nesil kablosuz iletişim ağları, 4G olarak adlandırılır. 4.5G ise 4G’nin gelişmiş sürümüdür. 4G bağlantı ile 100Mbps hıza ulaşabilirken, 4.5G bağlantıyla 300Mbps yani saniyede 37,5MB hıza ulaşılabilir. Örneğin 4.5G ile 8 GB boyutundaki HD filmi, 6,5 dakika gibi kısa bir sürede cep telefonunuza indirebilirsiniz. Hızlı indirme dışında, gecikme hızı da iyileşir yani videolu görüşmelerde, oyunlarda daha sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampanyaya katılım için, Vodafone mağazalarından 4.5G uyumlu kart değişimi yapılması yeterlidir.

  • Kampanya ile birlikte abonelere sunulan bedava internet için geçerlilik süresi, 1 aydır. Kullanım hakkı, bildirim mesajı ile birlikte başlar.
  • 1 GB hediye internetin kullanım süresi, 30 gündür. Süre sonunda otomatik olarak yenileme işlemi gerçekleştirilmez.
  • Kullanılmayan faydalar devretmez. Kullanım hakkının sona ermesinin ardından, mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
  • İnternet hediyesi için kullanım, yurt içi ile sınırlıdır. Yurt dışı kullanımlarda, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi geçerlidir.
  • Data kullanımı sonucunda alınan, gönderilen veri paketin limitinden düşürülür.
  • Hediye internet kullanımı için, cep telefonunda gerekli internet ayarlarının yapılmış olması gerekir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet; cihazın ve SIM kartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisine açık, 4.5G kapsama alanı içinde bulunduğu zamanda 4.5G hızı ile kullanılabilir.
  • 4.5G SIM kampanyasında P2p ve VOIP gibi dosya paylaşım programları kullanılamaz.
  • Kampanyaya katılım yoğunluğu beklenenin üstünde olursa; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığı’na bildirilerek, Vodafone tarafından kampanya sonlandırılabilir.
  • Vodafone, kampanya ile ilgili şartlar ve tarihleri için değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone 4.5G SIM Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda söz konusu olan işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri 2021

Bedava İnternet

Scroll to Top