Vodafone Bedava Sinema Bileti Alma 2021

Sinema

Vodafone bedava sinema bileti sayesinde Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Vodafone’un fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Bedava sinema bileti dağıtan Vodafone sinemaseverleri oldukça mutlu etti. Belirli sinema salonlarında kullanabileceğiniz bu biletlerden yararlanmak için vakit kaybetmemeli ve Vodafone’un sizlere sunduğu bu özel hizmetten yararlanmalısınız.

Vodafone Bedava Sinema Bileti Alma

Vodafone bedava sinema bileti almak için öncelikle Red hesabına sahip Vodafone’lu bulmanız gerekiyor. Vodafone Redliler bu hizmetten yararlanmaktadır. Ancak Vodafone Red müşterisi olan birinden şifre alarak seans ve gün sınırı olmadan aldığınız biletin yanında ikinci bileti bedava hale getirebilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan bu yenilik birçok kişi tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Vodafone kullanıcılarının BILET yazıp 6666’a yollayamalı gerekmektedir. Böylece şifrelerine kolaylıkla sahip olabilirler. Bu fırsat için kısıtlama olmadığını bilmelisiniz. Hafta içi ya da hafta sonu gibi her seansta bedava sinema biletinden yararlanabilirsiniz. Ancak gün içinde sadece 1 şifre alınabilmektedir. Bu nedenle 1 gün içinde sadece 1 defa bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava sinema biletinin geçerli olduğu tarifeler; Vodafone 4.5G Red XS, Vodafone 4.5G Red S, Vodafone 4.5.G Red M, Vodafone 4.5 Red L, Vodafone 4.5G Red Elite, 4.5G Red 10. 2017’de kullanabileceğiniz bu bilet kampanyası için tarih kontrolü yapmalı ve kampanya bitmeden biletinizden yararlanmalısınız. Böylece istediğiniz kişiyle istediğiniz filmi oldukça ekonomik şekilde izleme fırsatını da kaçırmamış olacaksınız.

Vodafone Bedava Sinema Bileti Alma 2021” başlıklı yazımızda bedava sinema bileti almak için yapılması gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Takıldığınız konularda Vodafone 542’yi arayabilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top