Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Freezone, 25 yaş ve altı Vodafone abonelerine fırsatlar sunan gençlik kulübünün adıdır. Vodafone, Freezone’lu oyunculara özel League of Legends mobil ödeme kampanyası ile hediye internet sunuyor. Kampanya kapsamında mobil ödeme ile RP alarak, 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. 1 GB hediye internet, her ayın ilk alışverişinde geçerlidir.

League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Riot Games tarafından geliştirilen tüm oyunlar içerisindeki mağazalarda kullanabileceğiniz puandır. Riot Points ile şampiyonlardan kostümlere kadar farklı ürünleri alıp, oyunlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Riot Games tarafından geliştirilen oyunlar içerisinde en fazla bilinen ve oynanan oyun, League of Legends oyunudur.

Nasıl Freezone’lu Olunur?

Freezone; paket, tarife ve kampanyaya bağlı olmayan gençlik kulübüdür. 25 yaş ve altı Vodafone aboneleri, Freezone kulübüne katılabilir.

Hat sahibi olarak ya da hat kullanıcısı olarak kendinizi tanıttıktan sonra, FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz mesaj göndererek Freezone’lu olabilirsiniz. Vodafone Freezone’lu olmak için talebinizi ilettiğinizde ve talebiniz gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Vodafone Freezone’lu olup olmadığınızı, FREEZONESORGU yazıp 1525’e ücretsiz mesaj göndererek sorgulayabilirsiniz. Freezone’lu olduktan sonra, Freezone özel kampanyalarından ve tarifelerinden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

25 Ekim 2018 tarihinde başlayan League of Legends mobil ödeme kampanyası, 31 Ocak 2019 tarihinde sona erecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Mobil ödeme kampanyasından Vodafone bireysel aboneleri yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında her ayın birinci günü itibariyle ilk mobil ödeme ile yapılan alımlarda geçerli 1 GB bedava internet sunulur. 1 GB bedava internetin kullanım süresi, 1 haftadır.
  • Aynı ay içinde kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabilir. Birinci alışveriş sonrasında, bedava internet kullanım hakkı tanınmaz.
  • Mobil ödeme ile alınacak olan RP’ler, tüm Riot Games oyunları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydalardan; aktif hat sahibi Vodafone bireysel aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik olarak tanımlanan abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşımayla farklı operatörlere taşınan hatlar dışındaki aboneliklerdir.
  • Kampanyada, hepsiburada tarafından sunulan hizmette oluşabilecek olumsuz durumlardan, satın alınan ürün içeriği ile ilgili Vodafone’un sorumluluğu bulunmaz.
  • 1 hafta geçerlilik süresine sahip hediye 1 GB internet kullanımı sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası ” başlıklı yazımızda söz konusu olan işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi 2021

Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

Scroll to Top