Vodafone RED 3 GB Bedava internet Kampanyası 2021

Vodafone RED 3 GB Bedava internet Kampanyası

Vodafone telefon kullanıcılarına internet açısından pek çok kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan şey internet olduğundan farklı kampanyalar sunulmaktadır. Vodafone Red de hem tarife indirimi hem de 3 GB Vodafone bedava internet kampanyasıyla karşınıza çıkıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için uymanız gereken bazı kriterler bulunmaktadır.

Red 3 GB İnternet Kampanyası Kriterleri

Vodafone Red’in sunduğu tarife indirimi ve 3 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için aşağıdaki şartlara uygun olmalısınız.

  • Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20 tarifelerinden size uygun olan birisiniseçmelisiniz.
  • Bu tarifelere yeni geçiş yapmış olmalısınız.
  • 12 ay bu tarifeyi kullanacağınıza dair garanti vermelisiniz.

Bu şartlar altında VodafoneRed sizlere ilk olarak seçtiğiniz tarifede 11 TL indirim uyguluyor. Bunun yanı sıra 3 GB internet kazanmış oluyorsunuz.

Vodafone Red 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan faydalanmak oldukça kolay. İlk olarak kendinize uygun olan tarifeyi seçiyorsunuz. Yeni Red ve sayı bulunduran bu paketlerde sayı internet GB’ını belirtmektedir. Yani Yeni Red 10 10 GB internet anlamına geldikten sonra. Buna 12 ay garantili olarak katıldıktan sonra her ay sizlere 3 GB internet hediye gelmektedir ve ilk olarak hediyelerin kullanımı başlar. Her ay yapılan tarife indirimi de her paket için 11 TL’dir ve 12 ay boyunca bu internet ve indirimden faydalanabilirsiniz.

Vodafone RED 3 GB Bedava internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 3 GB hediye internetten faydalanmak için yapılması gereken tüm işlemleri anlattık. Aynı zamanda yanımda uygulaması üzerinden hediye internet detaylarına ulaşmanız da mümkün. Daha detaylı bilgi için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top