Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır?

Her Yer İndirim Tarifesi ile oturduğunuz yerden indirimleri ayağınıza getiriyoruz! Bulunduğunuz yere göre büyük indirimler sağlayan bu tarife ile konuşmalarınız çok daha ucuza gelecek. Her Yer İndirim Tarifesi %75 oranında sağladığı indirimlerin yanında bulunduğunuz yere özel indirimlerle de bireysel fırsatları size sunuyor. Siz de Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz, bulunduğunuz yerdeki indirimleri  *4455# yazıp tuşlayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Her Yer İndirim Tarifesi Nedir?

Her Yer İndirim Tarifesi sabit bir ücret içermeyen bir tarife olup, geçerli olduğu 30 gün boyunca size konuşmalarınız için daha avantajlı bir ücretlendirme sunar. Bu tarife, en az 15 TL’lik yüklemelerinizle birlikte aktive olup, size %75’ varan büyük indirim ayrıcalıkları sağlar. En az 15 TL yükleme yaptığınız takdirde, yüklemenizi takip eden 3 gün boyunca 5 dakikalık konuşma için yalnızca 50 kuruş ödersiniz. Burada fiyatlandırma ilk 60 saniye için 50 kuruş, sonraki 240 saniye için ise 0 kuruş olarak fiyatlandırmaya yansır. Ayrıca SMS ve internet kullanımlarınız varsa hattınıza tanımlı ek paketlerinize göre yoksa da standart tarifeye göre fiyatlandırılır.

Nasıl Katılabilirim?

Her Yer İndirim Tarifesi’ne katılmak için:

  • Vodafone Self Servis uygulaması veya sitesini kullanabilir,
  • Herhangi bir Vodafone Cep Bayi’ne gidebilir,
  • HERYERINDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz SMS atabilir,
  • Vodafone hattından 542’yi tuşlayarak Müşteri Hizmetleri’nden yardım alabilir ya da
  • Diğer hatlar ve sabit operatörler için 0 (542) 542 00 00’ı tuşlayarak Müşteri Hizmetleri’ne bağlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Her Yer İndirim Tarifesi Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top