Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi 2021

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi 2021

Türk Telekom otuz yıldan fazla süredir ülkemizde iletişim alanında hizmet vermekte olan bir telekomünikasyon şirketidir. Türk Telekom markası olarak başta telefon hizmeti sunulmakta olup özellikle teknolojinin gelişimi ile birlikte diğer iletişim kaynaklarına ve internet hizmetlerine ağırlık verilmiştir. Özellikle kendi sahip olmuş olduğu fiber alt yapı sayesinde Türk Telekom yüksek hızlı internet alanında ülkemizde en önde gelen hizmet sağlayıcısıdır.

Öğrencilere Özel Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom markası pek çok avantajlı ve uygun fiyatlı tarifeyi kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle belli meslek ve kişilere özel olarak sunduğu avantajlı tarife ve paketler dikkat çekmektedir. Bu tarifelerden bir tanesi de öğrencilere özel olarak sunulmakta olan Mobil Öğrenci Tarifesidir. Öğrencilere özel olarak sunulan bu tarife özellikle kendi aralarında olan kullanım hakkı ile dikkat çekmektedir. Tarife kapsamında tüm Mobil Öğrenci tarifeliler ile 1000 dakika konuşmanız bedavadır. Bu 1000 dakikalık ücretsiz konuşma hakkından 30 gün boyunca yararlanabilirsiniz. Tarife dışındaki kişiler ile konuşmada şebeke içi konuşmaların 10 dakikası 60 kuruş, şebeke dışı konuşmaların ise dakika 60 kuruş olarak ücretlendirilecektir.

Mobil Öğrenci Tarifesi Özel Açıklama

Türk Telekom Mobil Öğrenci tarifesinden yararlanabilmek için öncelikle cep telefonunuzdan “KAYIT” yazarak 1111’e SMS atarak tarife kaydınızı yapmanız gerekmektedir. Kayıt sonrasında 20 TL’lik yükleme yaparak tarifenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarife içi 1000 dakika ücretsi konuşma hakkınızı kullanabilmek içinde “KAZAN” yazıp 3030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu konuşma haklarınızın devam etmesi içinde tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi 2021” başlıklı yazımızda mobil öğrenci tarifesine geçebilmek için, öğrenciler tarafından yapılması gereken işlemleri tüm detayları ile aktardık. Daha detaylı bilgi almak ve güncel kampanyalardan yararlanmak için operatör sayfasını ziyaret edebilir yada ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top