Vodafone Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma işlemleri için güncel Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde Vodafone başta olmak üzere diğer pek çok operatör ve firmalar telefonla müşteri hizmetlerinin yanı sıra elektronik ortam üzerinden veya sosyal medya ile müşterilerin tüm sorunlarına yanıt vermektedir. Sizin için en uygun işlem kanalınız seçerek Vodafone müşteri hizmetlerini anında bağlanabilir ve birçok farklı işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olan her anda 7 gün 24 saat tüm sorularınızı Vodafone çağrı merkezleri üzerinden iletebilirsiniz. Özel müşteri hizmetleri kapsamında tüm Vodafone RED Business şirket yetkilileri yararlanabilir. Günün her saatinde Vodafone müşteri hizmetleri numarası üzerinden işlem yapabilir veya sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone faturasız tarifeleri inceleyebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası 

Vodofone kurumsal müşteri hizmetleri numarası üzerinden birçok farklı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hat sahipleri ve hizmetlerinden yararlanan tüm gerçek veya tüzel kişiler:

 • Güncel kampanya detayları hakkında bilgi alabilir,
 • Ek tarife işlemleri yapabilir,
 • Tarife veya hat ile ilgili sorunlara çözüm,
 • Hat üzerinden alınan cihazlar hakkında sorgulama vb.

Daha pek çok farklı işlem gerçekleştirilebilmektedir. Kurumsal müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız tüm işlemler için operatörler tarafından yönlendirilme yapılmaktadır.

Vodafone RED Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodofone RED müşteri hizmetleri RED tarifesi kapsamında hizmet alan müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Özel müşteri hizmetlerinden yararlanmak için: 7050 kurumsal çağrı merkezini arayarak işlem yapabilirsiniz. 7/24 hizmet ile Vodafone RED müşteri hizmetlerinden sadece:

 • Yeni RED Business
 • RED Business VIP
 • RED Business 9
 • RED Business Elite
 • RED Business 15

Tarifesine sahip kişiler yararlanabilir. Sabit hatlar üzerinden yapılan aramalarda sabit hat tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Vodafone Kurumsal Müşteri Hizmetleri Kolay Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemi ile uzun süre beklemenize gerek kalmadan çağrı merkezi yetkili ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Direkt bağlanma işlemi için:

 • 542 veya 444 0 542 numarası aranır,
 • Sesli komut sisteminde; 1 ardından tekrar 1’i tuşlanır,
 • Son adımda 6’ya basarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanır.

Bu adımları takip ederek kısa süre içinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri numarası üzerinden birçok farklı işlemi gerçekleştirerek istediğiniz gibi sorunlarınıza hızlı yanıt alabilirsiniz.

Günümüzde pek çok operatörde olduğu gibi Vodafone tarafından da müşteri hizmetleri aramaları için belirli bir ücret alınmaktadır. Söz konusu ücretler tarifeniz üzerinden alınmaktadır.

Vodafone ev internet paketlerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti Ne Kadar?

Vodafone müşteri hizmetleri numarası ücretsiz arama yöntemi bulunmamaktadır. Ancak Vodafone’nun diğer işlem kanallarını kullanarak internet üzerinden Vodafone ile iletişime geçebilirsiniz. Vodafone hatalarından 542 00 00 çağrı merkezini aramanız halinde süre sınırı uygulanmadan arama başına 43,80 kuruş ücret kesilmektedir.

Diğer operatörler üzerinden yapılan tüm aramalarda, aramanın yapıldığı hattın tarifesi üzerinden ücret uygulanır. Vodafone hataları üzerinden 542 çağrı merkezinin aranması halinde 46,25 kuruş ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası ve Diğer İşlem Kanalları

Vodafone müşteri hizmetleri numarası üzerinden işlem yapmak istemeyen kullanıcılar internet üzerinden rahatlıkla işlem yapabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için belirlenen başlıca yöntemler arasında:

 • Kurumsal web sitesi üzerinden e – posta,
 • Facebook, Twitter, Instagram uygulamasından mesaj göndermek,
 • Yurt dışı işlemleri için 0 850 542 5005 numarasına fax göndermek.

Yer almaktadır. Sizin için en ideal yöntemi seçerek Vodafone müşteri hizmetlerinden çözüm alabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri numarası sizin için en kolay iletişim kanallarından biri olacaktır. İstediğiniz yöntemi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direkt Olarak Bağlanma

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası” başlıklı yazımızda müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde aktardık. Daha detaylı bilgi almak için vodafone.com.tr adresine girebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

 

Scroll to Top