Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet Kampanyası

Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet Kampanyası

Türkiye’nin 4,5 G devi Vodafone kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava internet paketleri ile beğeni topluyor. Özellikle kafana göre internet paketlerinde dilerseniz sosyal medya hesaplarından sizi kimin likeladığına bakabilir, isterseniz de sevdiğiniz müzikleri tamamen ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Buradan da anlaşılacağı gibi bu kafana göre internet paketi iki ayrı koldan oluşuyor. Sosyal medya tutkunları için kafana göre soysam paket önerilirken, video izlemeyi ve müzik dinlemeyi sevenlerin tercihi ise kafana göre video paket oluyor.

Vodafone Kafana Göre 1 Saat İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en fazla internet sağlayıcı operatörlerinden olan Vodafone kullanıcılarına Vodafone bedava internet sunarken kullanıcılarının faturalı ya da faturasız hat kullanılıyor olmasını önemsemiyor. Bu kampanya ilk kez katılanlar için bir kez ücretsiz olarak uygulanıyor ve sonrasında dileyen kullanıcılar aylık cüzi bir miktar karşılığında kampanyadan yararlanmaya hak kazanıyorlar. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının müşteri hizmetleri yardımı ile katılabilecekleri kampanyanın tek şartı Freezone’lu olmak.

Vodafone Kafana Göre 1 Saat İnternet Kampanyası Freezone Şartı

Vodafone Kafana Göre 1 Saat İnternet Kampanyasından yararlanmak için gereken şartlar:

Vodafone bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

  • 26 yaşın altında bir Freezone kullanıcı olmalısınız.
  • Freezone Paketine sahip olmalısınız.
  • Kampanya tanımlandıktan sonra GB hesabı yapmadan tam 1 saat boyunca dilerseniz sınırsız video izleyerek dilerseniz de her türlü sosyal medya platformunda zaman geçirerek internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet Kampanyası” başlıklı yazımızda bedava 1 saat internet edinmek için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi için ana sayfamızı ziyaret edebilir ya da vodafone.com.tr adresine gidebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top