Turkcell’den Youth Store ile 8GB Bedava İnternet Kazanma 2021

Turkcell'den Youth Store ile 8GB Bedava İnternet Kazanma

Mobil iletişim çağında özellikle akıllı telefonlar hayatımızda önemli bir yer etmektedir. Günümüzde her yaştan genç-yaşlı birçok kesim akılı telefon kullanmaktadır Akıllı telefonlar ile birlikte hayatımıza giren cepten internet kullanımı da gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Telefon kullanıcılarının birçoğu gençlerden oluşmaktadır. Hal böyle olunca operatörler de gençlere yönelik birçok avantaj sunmaktadır. Ülkemizdeki operatör devlerinden birisi olan Turkcell de gençlere yönelik kampanya ve fırsatları ile dikkat çekmektedir.

Turkcell’den Youth Store ile 8GB Bedava İnternet

Kampüs Kampanyası İle Gençlere Özgür İnternet

Kampüs kampanyası kapsamında faturalı yahut faturasız hattını Turkcell’e nakleden abonelere tam 8 gb cepten internet hediye etmektedir. Bu kampanya ile birlikte başka operatörlerden hat taşıma işlemleri de ivme kazanmıştır. Kampüs kampanyasına katılmak için 7-25 yaş arası olmak gerekmektedir. Bedava internet kazanmak için hattınızı Turkcell’e taşımak için acele edebilirsiniz.

Kampüsün Merkezindeki Mobil Dünya

Bu koşullar sizin için uygunsanız hemen numaranızı kampüsünüzde bulunan YouthStore noktalarında Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Genç Türkcell ailesine katılmak ve size özel indirimli paketlerden faydalanmak oldukça kolaylaşmaktadır. Bu kampanya yalnızca 4 aylık süreç için geçerli olmaktadır. Kampüsünüzün merkez noktasında bulunan YouthStore noktalarında yalnızca hat taşıma işlemi yapılmamaktadır. Bu noktalardan hattınıza TL yükleyebilir, güncel paketler hakkında bilgi edinebilir ve en yeni akıllı cihazları analiz edebilirsiniz. En büyük müzik platformlarından olan Fizy sayesinde de en hit müzikleri ve müzik trendlerini inceleyebilirsiniz. Bedava internet kampanyaları hakkında da yine bu noktalardan bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell’den Youth Store ile 8GB Bedava İnternet Kazanma” başlıklı yazımızda 8 GB bedava internet kazanmak için Youth store üzerinden yapılması gereken tüm işlemleri sizlere aktardık. Turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da yorumlar üzerinden bizlere ulaşarak sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet

Scroll to Top