Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 2021

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 2021

Turkcell avantajlı dünyasından çeşitli kampanalar yapmaya devam ediyor. Müşterilerimize sunduğumuz kampanyalardan biri de Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası olmakta. www.turkcell.com.tr adresi üzerinden ya da Turkcell’in akıllı telefonlarda kullanılmak üzere geliştirdiği Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yükleyerek kazanılan TL’ler bir hafta kullanılmak üzere konuşmalarda, kısa mesajlarda ve internet tüketimlerinde harcanabiliyor. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli bu kampanyadan siz de yararlanın.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin herhangi bir üyelik ya da kayıt yapmış olması gerekmiyor. Sadece belirtilen internet adresi veya mobil uygulama üzerinden TL yükleme yapıldığı takdirde tek seferde yüklenen miktar kadar kişinin TL kazanması da mümkün olabiliyor. Yurt içi görüşmeler ve kısa mesajlar için geçerli olan bu tarifede TL yüklemenizin hemen ardından hediyelerinizi kullanmanız mümkün olmaktadır. Tüm Turkcell bireysel Hazır Kart’a sahip olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilmektedir.

Hediye TL Kullanımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Kullanıcılar hediye TL haklarına sahip olduktan sonra bir aylık süre içinde 4 kez bunu tekrar ederek kullanabilmektedirler. Otomatik olarak yenilenmesi söz konusu olmayan bu kampanyada müşterilerimizin internet adresi ya da Hesabım uygulaması üzerinden TL yüklemelerini gerçekleştirmesi ile tekrar hediye TL’lerini alması mümkün olabilecek. En çok merak edilen konulardan biri olan kullanılmayan paketlerin devredilmesi konusunda ise bu pakette böyle bir imkan bulunmadığını belirtmek gerekir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Tarifesi

Scroll to Top