Turkcell Yeni Abonelere Özel Esneyen İnternet Paketi

Turkcell Yeni Abonelere Özel Esneyen İnternet Paketi

Son dönemlerde başlayan esneyen paketler sayesinde müşteriler için çok büyük bir avantaj ortaya çıkıyor. Bu paketler sayesinde mobil kullanıcılar paket içeriklerine ihtiyaçlarına göre müdahale edebilme imkanı elde ediyorlar. Anlık olarak ihtiyaçlarına göre tarifelerine dakika ve internet ekleyip azaltma imkanına sahipler.

Yeni Abonelere Özel Esneyen İnternet Paketi

Katılım sağlanması için Turkcell mağazaları üzerinden yeni bir hat alınması ya da numara taşıma yoluyla Turkcell’e geçilmesi gerekmektedir. Ayrıca 0532 532 0000 numarası ile iletişim kurularak veya web üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir. Katılım koşulu olarak sadece son 3 ay içerisinde numara taşınmış veya yeni hat almış olan veya faturasızdan faturalıya geçen bireysel aboneler olunması gerekmektedir. İptal işlemleri çağrı merkezi üzerinden veya online kalanlarla yapılabilir. Kampanya dahilinde sunulan hizmetler şu şekildedir.

  • Birinci teklif; 750 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet
  • İkinci teklif; 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet her iki teklife de 12 ay kontrat yapılarak 30 TL karşılığında sahip olunabilir.
  • İhtiyaçlara göre paketlerde dakika veya internet esnetilebilir.
  • Katılım 31 Aralık 2017’ye kadar olup haklar 30 gün boyunca geçerlidir.
  • 2222 numarasına KALAN yazılıp SMS atılarak kullanım bilgisi elde edilebilir.

Turkcell Yeni Abonelere Özel Esneyen İnternet Paketi ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top