Turkcell WEB 1 GB Hediye internet tarife ve kampanyalar

Turkcell WEB 1 GB Hediye internet tarife ve kampanyalar

Türkiye’nin en geniş mobil ağlarına sahip olan ve her yerinde sadece konuşturan değil internette gezinme fırsatını da veren hattı olarak mobil hat kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak üzere paketlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz kampanyalardan bir başkası olan Turkcell Bedava İnternet ya da Turkcell WEB 1 GB isimleriyle adlandırdığımız kampanyada bir ay boyunca mobil hatlara sahip olan kullanıcıların hiçbir eksilme yaşamadan internet kullanmasına olanak sağlıyoruz.

WEB 1 GB Hediye internet

Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılarımızın tek yapması gereken Turkcell internet sitemizi ziyaret ederek burada kendi hesaplarına giriş yaptıktan sonra Uçuran ya da Uçuran Plus isimleri ile sunulmuş olan paketleri satın alması olmaktadır. Bu işlem yapıldığı takdirde başka hiçbir başvuruya, SMS ile kısa mesaj gönderimine gerek kalmadan kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Bireysel hazır kartlı abonelerimizin faydalanabileceği bu kampanyayı dilediğiniz takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da Turkcell bayilerimizi ziyaret ederek iptal edebilirsiniz. Paket dahilinde siz kullanıcılarımıza

  • 30 gün boyunca
  • 1 GB internet
  • Tarifede eksilme olmadan sosyal medya kullanımı

avantajlarını sunabilmektedir. Kampanyanın kullanım hakları bittiğinde kullanıcıları kısa mesaj ile bilgilendiriyor olması, hem kısa mesajla hem de online hizmetler dahilinde Hesabım uygulamasından kullanım verilerinin görüntülenebilmesi kampanyanın en avantajlı noktalarındandır. 3. kişilere aktarılması hiçbir şekilde mümkün olmayan kampanyanın tüm avantajları yurtdışında geçersiz olurken sadece yurtiçi kullanımlarda gerçekleştirilen internet haklarıyla sınırlı kalmaktadır.

Turkcell WEB 1 GB Hediye internet tarife ve kampanyalar ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Dakika Yağmuru Kampanyası 2021

Scroll to Top