Turkcell TV Plus Paketleri 2021

Turkcell TV Plus Paketleri 2021

Ülkemizde olduğu kadar, dünyada da iletişim alanında kaliteli hizmetler sunan Turkcell firması, abonelerine özel kampanyaları kesintisiz olarak yenilemektedir. Müşterilerin isteği doğrultusunda hizmetlerini geliştirerek, bünyesindeki abonelere daha yararlı kampanyalar sunmayı amaçlayan dev şirket, internet üzerinden uygun fiyatlar ile televizyon izlemeyi de sağlamaktadır. Geliştirmiş oldukları uygulama sayesinde ister cepten, ister tabletten ve isterse bilgisayar üzerinden uygun fiyatlar ile televizyon izlemeyi mümkün hale getirmiştir. Sağlanmış olan hizmet, çoğu müşteri tarafından beğenilmiş ve bu sayede sayıları da giderek artmıştır.

TV Plus Paketleri

  • İnternet üzerinden ya da 0532 532 0000 numaralı telefonu arayarak, müşteri hizmetleri yönlendirmesi ile başvuru yapabilirsiniz.
  • Turkcell mağazası ya da bayisi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için herhangi bir şart aranmamaktadır. İsteyen tüm aboneler bu kampanyadan kolay şekilde yararlanabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmaya başlanıldığı andan itibaren, 4,5G hizmetinden de otomatik olarak yararlanılmaktadır.
  • 5 çeşit cihaz üzerinden TV paketini kullanabilirsiniz ancak, farklı cihazdan kullanmak için diğer cihazı silmeniz gerekir.
  • Verilen şifreyi hatırlayabilmek için, SIFRE yazarak 5555 numaralı telefona mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

12,9 TL ödeyerek pek çok sayıda TV kanalları, film ve sevdiğiniz programları cep, tablet ve bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz. Sunulan diğer pakette ise 14,9 ödeme imkânı ile ilk bedava kullanım hakkı kazanarak, pek çok spor kanalını izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell GNC Gece 7 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Scroll to Top