Turkcell Süper Üçlü Plus Paketleri 2021

Turkcell Süper Üçlü Plus Paketleri 2021

Yeni kampanyaları, yeni paketleriyle birçok fırsatı müşterisine sunan Turkcell’in yeni kampanyalarından biri de süper 3’lü paketlerdir. Bu paketlerin içerisinde sms, dakika ve internet bulunmaktadır.  31 Ocak 2019 tarihine kadar aktif olarak devam edecek bu paketin detayları şu şekildedir:

Süper Üçlü Plus Paketleri

Müşteri 2 GB, 3 GB ya da 4 GB şeklinde süper 3’lü paketten faydalanabilir. Fiyatları da internetin GB’ tına göre değişmektedir. Eğer 2 GB’lık 3’lü süper paketten faydalanmak istiyorsa ödeyeceği aylık tutar 35 TL iken 3 GB’lık paket için 40TL ve 4 GB’lık paket için de aylık 45 TL ödemesi gerekir.  Süper 3’lü paketlerin internetindeki GB’lar değişse de dakikalar ve sms’ler her 3 paket içinde aynı olup her yöne 1000 tane sms ve her yöne 1000 dakika içermektedir.

Nasıl Bu Paketten Faydalanabilirim?

Bu paketten yararlanmak isteyen müşteriler Turkcell’in başvuru noktalarına gidebilecekleri gibi kısa mesaj atarak da paketin sahibi olabilirler. Müşterilerin paketten yararlanması için yapması gerekenler şunlardır:

  • 2 GB için “SUPER 2 GB PLUS”
  • 3 GB için “SUPER 3 GB PLUS”
  • 4 GB için “SUPER 4 GB PLUS” yazıp 2222’ye yollamaları gerekir.

Ayrıca bu paketten yararlanabilmek için müşterinin son 3 ay içerisinde gerçekleştirmiş olduğu harcamalarının toplamı 34 TL’yi geçmemesi gerekir.

Turkcell Süper Üçlü Plus Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Lifebox Bedava 5 GB internet Kampanyası 2021

Scroll to Top