Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri 2021

Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri 2021
Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri 2021

Çok farklı kapasitelerde sahip olan bu tarife paketleri güzel bir hediye olarak uygun fiyatlara internet ihtiyacını karşılamak için sunuluyor. Böylece her geçen gün müşteri sayısını artıran Türkcell 2018’de de yapacak olduğu bazı kampanyalarla şimdiden adından söz ettirmiş durumda.

Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri

Türkcell’in 2018’de sunacağı bu kampanyalara farklı GSM operatörlerinden Türkcell’e gelen yeni aboneler katılabilir. Bu kampanyadan memnun kalınmadığı durumda iptali için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

2021 Kampanya İçerikleri Nelerdir?

  • Ayda sadece 45 lira ödeyerek her yöne 500 dakika 1000 SMS ve tam 3 GB internet sahibi olabilirsiniz.
  • 1 yıllık taahhütlü bulunduğunuzda 55 liralık aylık ödeme karşılığında 500 dakika 1000 SMS ve tam 5 GB internet hemen hesabınıza tanımlanmış olacaktır.
  • Daha fazla internete ihtiyaç duyuyorsanız aylık 65 liralık paketimizi tavsiye ediyoruz. Bu paket kapsamında toplam 7 GB internet 500 dakika konuşma hakkı ve Fizy sahibi olacaksınız.

Standart olarak size sunulmuş olan tarife dâhilindeki dakikalarınızı SMS veya internet hakkınız bittiğinde gelen bir bilgilendirme mesajı ile paket aşma sorununa da çözüm sunulmuş durumda. Taahhütlü olan bu kampanyalar 2018’de de Türkcell’i zirveye taşıyacak.

Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri 2021” başlıklı yazımızda hızlı internet paketlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için paket detayları ve tarifelere ilişkin bilgiler paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir veya turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone SüperNet Ev İnterneti Paketleri ve Fiyatı 2021

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here