Vodafone SüperNet Ev İnterneti Paketleri ve Fiyatı 2021

super

SüperNet Ev İnterneti Paketleri

  • İçinde bulunduğumuz çağ çoğu zaman “internet çağı” olarak da adlandırılmaktadır. Bu bakımdan hayatımızın her anına ve mekânına giren internet, artık evlerimizde de daimi olarak kullanılmaktadır.
  • Ev interneti sunan firmalar arasına artık Vodafone da katılmış, mobil operatörlüğün yanında sabit internette de yarışa dâhil olmuştur. Tanıtım ve reklama da büyük önem verdiği gözlenen Vodafone, ev interneti dünyasında Vodafone Süper Net adıyla yer almaktadır.

Vodafone’dan Evlere Bedava İnternet

  • Eko Aile, Çekirdek Aile, Genç Aile, Öğrenci, Genç Profesyonel ve Dijital Aile paket başlıklarıyla kullanıcıların karşısına çıkan Vodafone, paket zenginliği kadar içerik zenginliğiyle de cazip hale gelmektedir.
  • Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre paket seçebilmekte, Vodafone kalitesini evlerinde yaşayabilmektedirler. Yine Vodafone, mevcut internet kullanıcılarını kendine çekebilmek ve hizmet ağına dâhil edebilmek adına taahhütten cayma bedelini de bir noktaya kadar karşılamaktadır.
  • Vodafone bedava internet ise müşterilere sunulan ayrı bir hediyedir. Kullanıcılar, ilk ay fatura ödememekte, doya doya internetin tadını çıkarmaktadırlar.

Bedava İnternete Kavuşma Yolları

  • Vodafone Süper Net ev interneti tarifelerinde ayrıca kurulum, tamamen Vodafone teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.
  • Vodafone Süper Net ev interneti tarifelerine başvurularınızı Vodafone Cep Merkezleri’nden veya 0850 0542 0542 numaralı müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla yapabilir, ilk ay sunulan Vodafone bedava internet hizmetinden doya doya faydalanabilirsiniz.
  • Yine müşteri hizmetleri, kurulum sonrasında da her daim müşterilerine teknik destek vermeye hazırdır.

Vodafone SüperNet Ev İnterneti Paketleri ve Fiyatı 2021” başlıklı yazımızda süpernet internet paketine abone olmak isteyen evde internet kullanıcılarına özel tüm kampayaları detayları ile birlikte paylaştık. Daha detaylı bilgi almak için vodafone evde internet sayfasını ziyaret edebilir, yorumlar bölümünden teklif isteyebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top