Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları 2021

Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları 2021

Türkiye’de GSM şirketleri içerisinde abonelerine en avantajlı kampanyalar sunması ile tanınan Turkcell yeni kampanyaları ile de kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Oldukça uygun fiyatlarla müşteri odaklı kampanyalar hazırlayan Turkcell’in bu kampanyaları çok fazla rağbet görüyor. Kullanıcıların istek ve önerilerini göz önünde bulundurarak kampanyalarını hazırlayan Turkcell’in müşteri sayısı da günden güne artmaya devam ediyor. Tukcell’in müşteri odaklı kampanyalarından biri de Sadakat Avantaj paketi olarak görülüyor. Bu paket ile kullanıcılarına yakınları ile konuşma, mesajlaşma ve internetten bağlanma avantajları sunuyor.  Bu pakete sahip olanlar yakınları ile daha fazla vakit geçirme ve iletişim kurma imkanına sahip olmaktadır.

Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları

Öncelikle bu pakete sahip olanlar kendilerini ay sonuna göre kısıtlamak zorunda kalmıyor. İstedikleri gibi konuşaup mesajlaşıp internete bağlanma imkanına sahip oluyor. Hazırkart kullanıcıları için özel olarak hazırlanan bu kampanya kullanıcılarına cazip teklifler sunuyor. Bu cazip tekliflere ulaşabilmek için yapılması gereken tek şey Turkcell iletişim merkezine ulaşmak veya internet üzerinden Turkcell’in ilgili sitesine girmek kampanyaya dahil olmak için yeterli oluyor.  Bu kampanyaya SMS ile katılmak isteyenler Avantaj 39 için “AVANTAJ 39”, avantaj 29 için “AVANTAJ 29”, avantaj 20 için “avantaj 20” yazarak 2222’ye göndermek gerekiyor. Bu katılım mesajı ücretsizdir.

Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

Bu kampanya dahilinde Avantaj20’de; her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet 20 TL, Avantaj29 ‘da her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 4 GB internet 29 TL, Avantaj39’da ise her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 4 GB internet 39 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Turkcell Sadakat Avantaj Kampanyaları 2021 ” başlıklı yazımızda hediye internet paketlerinden  faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top