Turkcell 30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell 30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Siz de Turkcell Hazır Kart sahibiyseniz hediyelere doyacaksınız. Vodafone da bulunan yükle kazan kampanyası Turkcell ‘de de yerini almış durumdadır. Faturasız hat kullanıcıları Turkcell’in bedava internet paketlerinden rahatlıkla yararlanabilirler. Yeni çıkan paketle 30 TL ve üzerinde yükleme yaptığınız zaman 1GB aylık internet hakkı kazanabilirsiniz.

30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Teknolojinin her bakımdan ilerlediği günümüzde Turkcell’in yeni avantajlarından faydalanarak internet, sms ve bedava dakikaları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 2017 yılından itibaren de yeni kampanyalar yerini almaya başlamıştır.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyalarıyla kullanıcılarına büyük ayrıcalıklar yaşatıyor. Şimdilerde yepyeni bir kampanyasıyla da faturasız hat kullanıcıları için bazı kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalarda operatöre olan ilgiyi arttırmıştır. Turkcell GNÇ Bedava internet kampanyası gençler için oldukça ideal bir kampanyadır. Dilediğiniz Turkcell bayisinden net bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca markanın internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyaya Sahip Olmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyası için belirli aşamalar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kampanyaya dahil olmak istiyorsanız 25 yaşın altında olmanız gerekir.
  • Son bir hafta içerisinde 30 TL yükleme yapmalısınız. Bunun yanı sıra POS kanalı üzerinden Full 4 GB, 6 GB, 7 GB, 8 GB ve 10 GB paketlerinden birisini seçmeniz gereklidir.
  • Bu işlemlerden sonra TurkcellBip uygulamasını kullanarak KEŞFET butonunun alt tarafındaki GNÇ butonuyla hediyenizi almanız mümkündür.

”Turkcell 30 TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası ” başlıklı yazımızda 30 TL yükleyerek 1 GB kazanmak isteyen Turkcell abonelerinin yapmaları gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için Turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da ana sayfa üzerinden güncel makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top