Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası 2021

kim ister

İçinde bulunduğumuz iletişim çağında artık, telefonlar insanların adeta ayrılmaz birer parçası haline gelmiştir. Fakat ne yazık ki kullanılan akıllı telefonlar, internet olmadan hiçbir işlem yapamamaktadırlar. Operatörler tarafından sunulan paketlerin tamamına yakınında internet hakkı bulunmasına rağmen bunlar çabuk tüketilmekte, bu da kullanıcıları arayışlara yönlendirmektedir. Bu bakımdan operatörlerin zaman zaman sundukları Turkcell bedava internet kampanyaları çok caziptir.

Kim 1 GB Bedava internet ister Kampanyası

  • Turkcell’in son kampanyalarından birisi “Kim 1 Gb İster?” sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkmıştır.
  • Gerek faturalı gerekse faturasız hat müşterileri hiçbir ek şart istenmeden bu yarışmaya katılabilirler. Tek yapmaları gereken Android mağazasından Bip uygulamasını indirerek cep telefon numarası ve şifre ile giriş yapmak.
  • Giriş yapıldıktan sonra “Keşfet” kategorisi altındaki “Kim 1 Gb İster?” başlığına tıklanarak yarışmaya geçilir.
  • 3’er sorudan oluşan 5 kademelik bir yarışma mevcuttur ve burada bütün sorulara cevap veren kullanıcılar 1 Gb internet sahibi olur.

Bedava İnternet Yarışmasında Kaybetmek Yok

  • Turkcell bedava internet yarışmasında kaybettiğiniz bir şey yok! Çünkü uygulamadan yararlanmak ve yarışmak tamamen ücretsiz.
  • Ayrıca 15 sorunun tamamına doğru yanıt verilemese de ilk tur kayıpsız geçildiği takdirde 50 Mb, ikinci turda 100 Mb, üçüncü turda 250 Mb, dördüncü turda 500 Mb, son turda ise 1 Gb kazanılmaktadır.
  • Maalesef bu yarışma ve kampanyadan sadece Android işletim sistemli telefon kullanıcıları yararlana bilinmektedir.
  • Turkcell’in benzer kampanyalarından faydalanabilmek için Bip uygulamasının takip edilmesi faydalı olacaktır.

 

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda kim bedava 1 gb internet ister kampanyasına yöntlik yapılması gerekenleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi almak için Turkcell web sitesini ziyaret edebilir veya ana sayfamızda yer alan güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava internet

Scroll to Top