Turkcell Süper Hat ile Tanışma Paketi 2021

Turkcell Süper Hat ile Tanışma Paketi 2021

Böylece Turkcell Türkiye’nin en başarılı operatör firması olmaya da devam ediyor. Bu sayede sizlere özel Turkcell bedava internet paketleri sunuyoruz. Birçok mobil hat kullanıcısı bu paketlere yoğun ilgi göstermektedir. Her zaman birbirinden farklı birçok avantajlı paketin yanında bir de yeni hat alarak faturasız tarifeye geçen kullanıcılar için ise ücretsiz hediye dakika, internet ve SMS hakkı sunulmaktadır. İlk açılıştan itibaren 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bu kampanyalardan zaman kaybetmeden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Süper Hat ile Tanışma Paketi

Turkcell süper hat fırsatlarından yararlanmak için yeni bir hat alarak hazır karta gelmelisiniz. Katılım otomatik olarak sağlanmaktadır. SIM kart aldıktan sonra faturasız müşteri olarak katılım sağlanması mümkündür. Paketi iptal etmek isterseniz web sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım haklarında ise ilk ay her yöne 2000 dk, 1000 SMS, 1 GB internet hizmeti bulunmaktadır. 6 ay boyunca ise her yöne 250 SMS, 250dk ve 500 MB internet hediye olarak verilmektedir. 31 Ağustos 2017 tarihine kadar bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Paketinizdeki kullanım haklarını “KALAN”  yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz. Paket bittiğinde ise size SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Turkcell Süper Hat ile Tanışma Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda hediye internet paketlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top