Turkcell Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi 2021

Turkcell Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi 2021

Mesajlaşmayı sevmeyip konuşmayı seven kişiler için sağlamakta olduğumuz bu kampanyada, bir ay boyunca yalnızca 27 TL ödeyerek her yöne 500 dakika konuşma hakkı ve 500 MB bedava internet imkânı sunulmaktadır. Ayrıca bu kampanya ile sağlanan diğer özellikle belirli servis üyeliği kapsamında yüzlerce dergileri ücretsiz olarak okuyabilir ve herhangi ek ücret ödemenize gerek yoktur. Bu hizmetten 24.07.2014 tarihinden itibaren Genç Tarife, Turist ve Konuş Kazan tarifelerinden yararlanmış olan müşterilerimiz sağlamış olduğumuz Her Yöne 500 DK. Paketinden faydalanamaz. Ayrıca 29.05.2015 tarihinde Bizbize Canımın 3ü tarifesini kullanmış olan müşterilerimizde bu paketlerden yararlanamamaktadır.

Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

  • Sağlanmakta olan kampanya ile bir ayda kullanılmayan dakika ve internetler, sonraki diğer aya devredilmez.
  • Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılmakta olan paketler, 30 gün sonra yenilenmemektedir. Ancak Turkcell Bayi Nakit POS kanalı harici diğer kanallardan satılan paketler, 30 gün sonrasında müşterilerimiz iptal etmediği sürece ve hatlarında yeterli bakiyelerin olması durumunda abonelikler yenilenir.
  • 30 günün sonunda bitmiş olan paketlerin yenilenmemesi durumunda, ek bir paket yok ise yapılan görüşmeler kendi tarifeler üzerinden ücretlendirilmektedir.
  • Bu kampanyada SMS paketi bulunmamaktadır ve kampanya süresince gönderilen ve alınan SMS’ler ücretlidir.
  • Sağlanan bu pakette transfer işlemi yapılamaz.
  • Verilmekte olan paket yalnızca yurtiçinde geçerlidir ve yurtdışını kapsamaz.
  • Bu kampanya 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu kampanyaya kayıt olmak için HY500DK yazıp, ücretsiz olarak 2222’ye göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi 2021  ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top