Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Kampanya için otomatik ödeme talimatı verilmesi ile 2 GB bedava internet paketine sahip olunabilir. Sürekli olarak İnternet paketinin bitmesinden şikayetçi olan kullanıcılar bu kampanya sayesinde daha avantajlı hale geliyor. Otomatik ödeme oldukça basit bir yöntem olmakla birlikte faturalarınızın; bankanızın vadesiz veya kredi kartı hesaplarından birine bağlanarak her faturanı ayın son ödeme gününde siz işlem yapmadan ödenmesi işlemidir. Kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilmek ile birlikte kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.

Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu fırsat tamamen ücretsiz olup bireysel faturalı hatta sahip olan müşteriler 27 Temmuz tarihi itibariyle otomatik ödeme talimatı vererek kampanya katılabilir. Kampanya ile ilgili diğer katılım koşulları şu şekildedir.

  • Otomatik ödeme talimatı verilmesi ile ilk fatura ödemesi talimat ile gerçekleştikten sonra 1 ay boyunca kullanılabilecek 2 GB internet hediyesi hatta tanımlanır.
  • Kampanyadan faydalanmak için yalnız otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimatla yapılması gerekmektedir.
  • Hediye ile ilgili gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında kullanıma başlanabilir.
  • Kullanım bir ay geçerli olmakla birlikte başka bir aya devretmez veya paketin durma özelliği bulunmaz.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top