Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ uygulaması ile sen de bedava internet kampanyasından yararlanabilirsin. Yenilenen GNÇ uygulaması ile sen de internetini kap. GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyasıyla haftada 2 defa yumurtanı çatlatabilir ve anında hediye sahibi olabilirsin.

GNÇ uygulaması, 26 yaş altı Turkcell kullanıcılarına fayda ve fırsatlar sunan, dijital platformdur. Uygulamayı indirmek için, turkcell.com.tr internet sitesine girebilirsiniz.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Kampanyaya 26 yaş altındaki Turkcell kullanıcıları katılabilir. Kampanya kapsamında bedava internetten yararlanılabilmesi için; İOS ve Android işletim sistemine sahip cihaza GNÇ uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamayı indiren kullanıcılardan; Turkcell bireysel, faturalı ve Hazırkart, aktif aboneleri faydalanabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya, 18 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu süre içerisinde, Turkcell tarafından sunulan bedava internetten yararlanılabilir. Kampanya için günler, istatistiksel olarak modellere göre oluşturulur. Turkcell kullanıcıları, haftanın 2 günü bedava internet kampanyasından faydalanabilir.

Hediyeler ve Fırsatlar

Turkcell, GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında kullanıcılar farklı seçenekler sunar. Bunlar;

  • 1 saat internet: Hediye edilen internet paketi için SMS bildirimi gelir. Bildirim mesajından itibaren 1 saat boyunca geçerli olan hediye internet, 1 GB kullanım ile sınırlıdır.
  • Yarım saat internet: Hediye paketi için SMS bildirimi gelir. Bildirim sonrasında, bedava internet kullanımı için 30 dakika süre bulunur ve 1 GB internet ile sınırlıdır.
  • 1 TL’ye 1 GB internet: İnternet paketi, bilgi SMS ile birlikte tanımlanır. Abone tarafından gönderilen SMS ile bir gün süreli 1 GB internet tanımlaması yapılır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan bir hafta içerisinde 2 defa yararlanılabilir.
  • GNÇ uygulamasına sahip 26 yaş altı gençleri kapsar.
  • Kampanya kapsamında; GNÇ uygulaması içerisinde Turkcell telefon numarası ve şifresi kullanılarak giriş yapan Turkcell kullanıcıları, uygulama içinde ‘Çatlat’ bölümüne girerek kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanyadan yararlanılması ve bedava internet kullanılabilmesi için, kullanıcılar tarafından GNÇ uygulamasının konum izninin açık olması gerekir.
  • Haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.
  • Uygulama için belirlenen ve telefon numarasına tanımlaması yapılan kampanyanın günleri için değiştirilme işlemi yapılamaz. Turkcell, belirlenen günleri değiştirme hakkını dönemsel şekilde ek kampanyalar ile müşterilerin kullanımına sunabilir.
  • Hediye ve fırsat paketleri için aboneler için dağılımı, istatistiksel modellere göre oluşturulan gruplara göre yapılır. Cihazında GNÇ uygulaması yüklü olan Turkcell kullanıcıları, kampanyadan yararlanmak istediği anda bulunulan lokasyon, saat dilimi tespit edilir. Lokasyon ve saat dilimi için, son 30 günün kapasite kullanım yoğunluk değeri belirlenir. Belirlenen doğrultusunda da abonelere hediye ve fırsat tekliflerinden yararlanma hakkı tanınır.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Scroll to Top