Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Kampanyası

GSM operatörleri markasından olan Turkcell şirketi, Garanti Bankası ile yaptığı anlaşma sayesinde faturasız hat sahiplerine bedava internet hizmetini sunmaktadır. Paketi yükledikten sonra tarifenizin aktif hale getirilmesinin ardından, bedava 1 GB internet hakkına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Giderek yaygınlaşmakta olan internet kullanımı sebebi ile çeşitli yenilikler abonelere özel olarak Turkcell tarafından sunulmakta ve bu sayede müşteri kapasitesi giderek artmaktadır. GSM şirketlerinin kendi aralarında yaptığı kampanyalar, aboneler tarafından beğeni toplamaktadır. Yapılan indirim ve paketleri dikkatle izleyen aboneler, tercihlerini buna göre belirlemekte ve bu alanda kaliteli kampanyalar Turkcell tarafından da gelmektedir.

Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Kampanyası

  • Bu kampanyadan aktif olan hazır kart kullanıcıları yararlanabilmektedir.
  • Faturasız hat kullanıcıları Garanti Bankası Mobil ya da İnternet şubesi üzerinden 35 TL ve üzerindeki paketleri alarak, kampanyaya geçiş yapabilmektedir.
  • Bu kampanya yalnızca Garanti Bankası üzerinden gerçekleşmektedir.
  • Hediye paketinizi, telefonunuza gelen bilgilendirme mesajı sonrasında kullanabilirsiniz.
  • Hediye olarak gönderilen 1GB internet paketi, 30 gün boyunca devam etmektedir.
  • Gönderilen paket 30 gün sonunda kendini otomatik iptal eder ve yenilenemez.
  • Bu kampanya 25.8.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Sunulan paket ücretsizdir ve ek ücret istenmemektedir.

Garanti Bankası ile yapılan anlaşma sayesinde, abonelere ücretsiz internet paketi hizmeti sunan Turkcell şirketi, bu alanda yapmış olduğu yenilikler ile adından söz ettirmektedir.

Turkcell Garanti Bankası 1 GB Bedava internet Kampanyası ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Scroll to Top