Turkcell Faturalı Hat Bedava internet Kampanyaları

Turkcell Faturalı Hat Bedava internet Kampanyaları

Türkiye’de komünikasyon alanında ilk olarak hizmet vermeye başlayan Turkcell firması, uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetler ile aktif bir şekilde geliştirdiği teknolojilerle en fazla mobil kullanıcı sayısına sahip olmayı başarmaktadır. İletişim alanında sağladığı avantajlı hizmetler sayesinde mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldüren firma, Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet Paketleri sayesinde 2018 yılı içerisinde 1GB, 2GB, 3GB ve 4GB paketler sunmaktadır. Herkese yönelik ihtiyaçları karşılayan bu paketler sayesinde kullanıcılar dakika, SMS ve cepten internete kavuşurken paketlere katılım için en yakın Turkcell mağazasına başvurulabilir veya web kanalı kullanılabilir. Seçtiğiniz paket; 3 yıllık ise FATURALI 3 YILLIK, 7 yıllık ise FATURALI 7 YILLIK ve 11 yıllık ise FATURALI 11 YILLIK yazıp 2222’ye SMS yollayabilirsiniz. Herhangi bir katılım şartı bulunmadan tüm bireysel ses hatlı aboneler katılım sağlayabilir ve iptal için müşteri hizmetlerine telefon edilerek ya da web kanalı ile işlem yapılabilir. Paketler kapsamında;

Faturalı Hat Bedava internet Kampanyaları

  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet 12 aylık taahhütle 45 TL
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 7GB internet 12 aylık taahhütle 65 TL
  • Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 11 GB internet 12 aylık taahhütle 85 TL karşılığında satın alınabilir.

Bu kampanya 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte Turkcell firması tarafından tarifelerinizde bulunan kullanım hakları tamamlandığında kısa mesaj yoluyla bilgilendirme sağlanmaktadır.

Turkcell Faturalı Hat Bedava internet Kampanyaları 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top