Turkcell Ekstra 4 GB Bedava internet Paketi 2021

Turkcell Ekstra 4 GB Bedava internet Paketi 2021

Gsm operatörleri arasında eskiden beri en sık tercik edilenlerden biri Turkcell’dir. Müşteri ihtiyacına göre paket ve kampanyalar yapan bu operatör her zaman hat sahiplerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Yükselen ivmesini hiç düşürmeyen operatör yaptığı Pazar araştırmaları ile kullanıcılarının en sık ihtiyaç duyduğu alanlarda kampanya yapmaya devam ediyor. Artık herkesin bildiği gibi akıllı telefonların en büyük yardımcısı internet paketleri oldu. Bu ihtiyacı gören Turkcell yine kullanıcılarını düşünerek yüzleri güldüren yeni bir kampanya başlatıyor.

Turbo ekstra 4 gb internet sayesinde ay sonu neyle karşılaşacağınızı bilerek doyasıya paketin tüm haklarından yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan en kısa sürede yararlanmaya başlayarak doyasıya internet ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

4 GB Bedava internet Paketi

Turbo ekstra kampanyasına katılmak için;

  • Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir,
  • TURBO EKSTRA 4GB yazarak 2222’ye gönderebilir,
  • Turkcell cep merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Katılım Koşulları Ve Sunulan Haklar

Tüm Turkcell bireysel aboneleri kampanyaya katılım gösterebilir. Kampanya içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 1000 sms, internet paketi olarak 4 gb internet yer alır. Tüm bunlara 12 ay kullanım sözü vererek 59 tl’ye sahip olabilirsiniz.

Kampanyanın iptalini istediğiniz durumlarda yapmanız gereken Turkcell mağaza ya da bayilerini ziyaret etmek olacaktır. Hesabım uygulamasını kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve oradan da iptal talebinizi belirtebilirsiniz. Bedava internet paketi ve daha birçok kampanya için Turkcell’i takip edebilir, kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Ekstra 4 GB Bedava internet Paketi 2021  ” başlıklı yazımızda 4 GB hediye internet paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top