Turkcell Harcadıkça Kazan Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Harcadıkça Kazan Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Yüksek çekim gücü ve her yaştan kullanıcıya uygun fırsatlar sunması ile bilinen Turkcell, konuştukça kazandırıyor. Konuştukça kazandıran tarife ile aynı ay içerisinde konuşmak, mesajlaşmak ve internette dilediğiniz gibi vakit geçirmek TL kazandırıyor. Bu kampanyadan bireysel aboneler, Hazır Kartlılar, Süper tarifedekiler, Konuş Kazan ve Genç tarifeye sahip abonelerimiz kampanyaya katılabilmektedir.

  • Aynı ay içerisinde yurt içi dakika, SMS ve internet paketi harcadığında ve standart kullanım ücretinden kullanım yapıldığında hediye TL’ler kazanabilirsiniz.
  • Standart kullanım ücreti Paket içerisindeki TL’ler, başka bir tarife üzerinden elde edilen kampanyalı tarifeler, 118 numaraları, bilgi ve danışma numaraları, yarışma servisleri ve katma değerli numaralarda standart kullanım ücreti kesilmektedir.
  • Hediye TL yalnızca yurtiçi her yöne konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve doyasıya internete girebilmeniz için hazırlanmıştır.

Harcadıkça Kazan Kampanyası Katılım

Kampanyadan kazanmış olduğunuz hediye TL hizmetlerinin son kullanım tarihini ve kalan bakiyenizi öğrenmek için ise *123*1102# ile ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. 20 TL hediye konuşma süreniz için *123*1103# tuşuna basarak, 25 TL hediye TL’lerinizin durumunu öğrenmek için ise *123*1104# tuşlayarak gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz.

Kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz hediye dakikaları, ödemeli arama yahut konferans görüşmeleri için de kullanabilirsiniz. Öte yandan görüntülü arama da yapmanıza olanak sunulmaktadır. Harcadıkça kazan kampanyasına ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. Şu an için 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya yalnızca yurtiçi aboneleri kapsamaktadır.

Kampanya İptali Mümkün Mü?

Kampanyadan çıkmak yahut başka bir kampanyadan faydalanmak için kaydınızı iptal etmeniz gerekmektedir. Kampanyadan çekilmek için telefonların mesaj bölümüne IPTAL GERI GELSIN yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Harcadıkça kazan kampanyası ile her yöne harcadıkça konuşabilmek, sosyal medya ile diğer internet hizmetlerinden faydalanmak ve doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Harcadıkça Kazan Tarifeleri Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top