Turkcell Dergilik Bedava internet Kampanyası 2021

Turkcell Dergilik Bedava internet Kampanyası 2021

Turkcell başka operatörlerle kıyasladığınızda sizleri çok daha fazla düşünen,gerek duyacağınız hizmetleri sizler için belirleyip önünüze sunan bir operatör olmaktadır. Avantaj kelimesi ile eşdeğer hale gelen Turkcelluygulamalarından ihtiyaçların tavan yaptığı bedava internet fırsatıysa Turkcell kullanıcılarının en çok hoşuna giden paketlerden olurken Turkcell, kullanıcılarını bir an dahi internetsiz bırakmamayı amaçlamaktadır.

Bedava İnternet Paketlerinden Dergilik Paketi Hakkında Bilgi İsteyenler!

Turkcell bedava internet paketlerinden bu kez dergilik paketini sizlerin karşısına çıkardık. Mobil internetinizi kullanmanın tadına varırken dergilik paketi ile hediyelere doymayacaksınız. Bedava internetin ilkinde olmazsa ikincisinde mutlaka kullanıcılarına kavuştuğu bedava internetiçin uygulamayı Play Store ile cihazınıza indirmeniz gerekecektir. İndirdiğiniz uygulama ile istediğiniz dergiye erişirken sürpriz hediyelere de hazırlıklı olmalısınız. Bu arada dergilik paketiyle kazanacağınız sürpriz internetin tadını yurtiçinde çıkarabileceğinizi bilmelisiniz.

Dergilik İnternet Paketini Nasıl Yapacaksınız?

Dergilik internet paketi için bilmeniz ve yapmanız gerekenler;

  • Öncelikle hesabım uygulaması ile salla kazana abone olmak gerekmekte aksi halde bu uygulamadan yararlanılamayacağı bilinmeli.
  • Uygulama mağazası ile dergilik uygulaması cihazlara indirilmeli.
  • Dergilik uygulaması ile sadece bedava internetin değil konuşma ile BİP dakikasının da kazanılabildiği bilinmeli.
  • Salla kazan aboneliği ile indirilen dergilik uygulaması ardından gelen bilgi mesajı hediyeleri kullanmak için yeterli.
  • Dergilik kampanyasından ayda yalnızca bir kez faydalanılabilmektedir.
  • Faturalı yahut faturasızhatlar(hazır kartlılar)kampanyadan yararlanabilecekler.
  • Kampanya 30 Hazirana kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Dergilik Bedava internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda dergilik üzerinden bedava internet kazanılmasına yönelik detayları sizlerle paylaştık. En güncel kampanyalardan haberdar olmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Destek Paketleri

Scroll to Top