Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin güçlü servis sağlayıcısı Turkcell yazın içinizi ısıtan sıcağını ve yeniden canlanan doğanın enerjisini yeni kampanyalarla abonelerine yansıtıyor. Özellikle akıllı telefonlarında hat aboneliğinin yanında avantajlı tarifelerle internet paketine sahip olan aboneler bu yaz gittikleri her noktadan kolaylıkla resim paylaşacak, dostları ile görüntülü sohbetler yapacak hatta en sevdiği filmleri izleme şansı bulacak.

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet

Tüm bunlar için sadece Turkcell BİP ayrıcalığı ile sunulan bedava internet paketlerinden biline sahip olmak yetecek.  Üstelik kampanyadan faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hazır kart sahipleri de yararlanabilecek. Elbette bu büyük avantaja sahip olmak isteyenlerin ellerini biraz çabuk tutması gerekecek, çünkü kampanya sadece 250 bin abone ile sınırlı.

Bedava İnternet İle Sıcak Sohbetleriniz Yarım Kalmaz

Kampanyaya dahil olmak isteyenler, yaptıkları seçimin ardından kendilerine SMS ya da BİP uygulaması üzerinden gelen bildirimdeki yönlendirmeleri takip ederek kısa sürede bedava internet dünyasına adım atabilirler. Üstelik beklemek yok. Sürpriz hediyeyi almak için Hediye dünyası menüsüne giriş yapıp HEDİYE yazdığınız anda hediye internetiniz telefonunuza tanımlanacaktır. Size de hızlı ve ücretsiz internetin keyfini doyasıya yaşamak kalacak.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell bu kampanya ile arkadaş canlısı gençler için de bulunmaz bir fırsat yaratıyor. Bu kampanyadan yararlanan bireysel aboneler en fazla 20 can dostuna hediye gönderebilecek ve onların da hızlı internet ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlayabilecekler. Hemen belirtmekte fayda var ki bu kampanya sadece 3’lü paket kullanıcılarına açık dolayısıyla;

  • Kurumsal abonelerin,
  • Telefon Hizmeti Veren Profesyonel Firmalar
  • İnternet Salonları

Gibi profesyonel hizmet veren kurumsal firmalar bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Turkcell BiP Hediye Dünyası Bedava İnternet Kampanyası” başlıklı yazımızda BİP messenger ile hediye internet kazanmak için yapmanız gerkenleri tüm detayları ile anlattık. Soru ve görüşleriniz için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top