Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava internet

Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava internet

Türkiye’nin en çok kullanılan mobil operatörlerinden biri olan Turkcell, yıllardır yapmış olduğu çalışmalar ile GSM sektöründe zirvedeki yerini korumaktadır. Abonelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için daima yeni kampanyalar hazırlayan Turkcell, Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava İnternet 2018 teklifi sayesinde daha fazla internet kullanma imkanı sunuyor. Bu teklif sayesinde aboneler ay sonunu dert etmeden ve fatura aşımı ile uğraşmadan internet kullanımı sağlıyor. Mobilden internet kullanımını keyfini ekonomik fiyatlarla yaşamak isteyenler, kampanyaya katılmak için; Turkcell iletişim merkezlerine uğrayabilir, müşteri hizmetlerini arayarak talep bildirebilir veya online işlemler üzerinden işlem yapabilirler. Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat ile operatör değişikliği yapmıştüm bireysel aboneler bu tekliften faydalanabilir. Kampanyanın iptal edilmesi için online kanallar kullanılabileceği gibi 0532 532 0000 numarasına telefon edilerek talepte bulunabilir.

Yeni Abonelere Özel Bedava internet

  • Süper paketi seçenler 49 TL karşılığında her yöne BiP uygulamasını da kullanmak üzere 1000 dakika ve 50+7 GB satın alırlar.
  • Ekstra paketi ile aylık 59 TL karşılığında BiP kullanımı ile birlikte 1000 dakika ve 50+9 GB internet kazanılır.
  • Pro paketi, 50+12 GB internetve BiP kullanımı ile birlikte 1000 dakikayı 69 TL karşılığında sunmaktadır.

30 gün içinde kullanılmayan internet içeriği gelecek aylara devredilmez ve silinir.Tarife kapsamında bakiye sorgulaması online işlemler yoluyla yapılabilir.

Turkcell Lifecell Yeni Abonelere Özel Bedava internet ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top