Turkcell Beşi Bir Yerde Platinum İnternet Kampanyası

Turkcell Beşi Bir Yerde Platinum İnternet Kampanyası c

Müşterileri memnun etmek için sürekli olarak cazip kampanyaları üreten Türkcell bu sefer hakikaten limitleri aşmış durumda. Dakika, SMS, evden internet, cepten internet ve limitsiz konuşmayı bir araya getiren beşi bir yerde platinyum paket ile ciddi anlamda müşteri toplayacak gibi. Çünkü bir cep telefonu kullanıcısının ihtiyacı olan herşey bu paketlerde yer almış durumda. Ayrıca sadece cep telefonu değil evden internete girmek isteyip kotası dolan veya AKN’yi geçen kullanıcılar için de farklı alternatifler yine bu paketin içerisinde yer alıyor.

Beşi Bir Yerde Platinum İnternet Kampanyası

532 532 00 müşteri hizmetleri hattını arayarak veya Türkcell bayilerine başvurarak bu harika paketten faydalanmak mümkün ama yine de memnuniyetsiz kalırsanız ve iptal etmek isterseniz internet sitesine başvurarak veya müşteri hizmet hattından iptal etmek oldukça kolay. Herhangi bir şartı bulunmayan bu paketin çok fazla türü var.

Beşi Biryerde Platinyum Paketİçeriği Nedir?

  • 1000 dakika 1000 SMS limitsiz konuşma evden ve cepten 10 GB internet aylık sadece 129 lira.
  • 149 lira ödeyerek 1000 dakika 1000 SMS ek olarak limitsiz konuşma ile birlikte evden cepten 15 GB internet kazanıyorsunuz.
  • Daha fazla internet istiyorsanız ayda ödemeniz gereken miktar 169 lira. Bunun karşılığında 1000 dakika 1000 SMS limitsiz konuşmaya ek olarak hem evden hem de cepten 20 GB’lık internet sahibi olabiliyorsunuz.

Turkcell Beşi Bir Yerde Platinum İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda Turkcell operatör kullanıcılarının kampanyaya katılım sağlamaları için yapmaları gereken tüm işlem detaylarını sıraladık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalıda 4GB İnternet 1000 Dakika Konuşma

Scroll to Top