Türk Telekom Faturalıda 4GB İnternet 1000 Dakika Konuşma

Türk Telekom Faturalıda 4GB İnternet 1000 Dakika Konuşma

Yeni bol internetli tarife ile hem paket aşım derdi yok hem de bol bol dakika, SMS var! Yeni Faturalıda 4 GB tarifemiz ile aramalarınız, mesajlarınız hiç kesilmeyecek. Her yöne dakika ve SMS hakkının yanında paket bittiğinde duran 4 GB internet ile ek ücretlendirme derdi olmadan internette gezinmenin tadını çıkaracaksınız!

Tarifede Neler Var?

12 ay taahhütlü yeni tarifede internet de, SMS de, dakika da fazlasıyla var. Sıralayacak olursak;

  • Her yöne 1000 dakika
  • Her yöne 1000 SMS
  • 4 GB internet

Tüm bunlar size 25 TL gibi çok uygun bir fiyata geliyor. Ayrıca paket bittiğinde duran internet kullanımı sayesinde paketi aşma derdi de ortadan kalkıyor. Siz de faturasız hat sahibi Türk Telekom müşterisi iseniz hemen sitemizdeki başvuru formunu doldurarak yeni avantajlı pakete geçiş yapabilirsiniz. Formu doldurduğunuz takdirde sizi en kısa zamanda geri arayacağız.

Üstelik 12 ay taahhütlü pakette ilk 3 ay caymak serbest! Yani ilk üç ay içinde paketten vazgeçtiğiniz takdirde, herhangi bir ek ücretlendirme ya da ceza almanız söz konusu değil.

Eğer zaten Faturalıda 4 GB tarifesi kullanıcısıysanız, 5555’e SES yazıp göndererek kalan dakikalarınızı, SMS yazıp göndererek kalan SMS hakkınızı ve INTERNET yazıp göndererek kalan internetinizi öğrenebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz olarak 9333’ü arayabilir ya da ‘124#’ tuşlayarak yine ücretsiz olarak kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalıda 4GB İnternet 1000 Dakika Konuşma” başlıklı yazımızda kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken tüm işlem detaylarını aktardık. Daha detaylı bilgi için turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Turk Telekom Şehit ve Gazi Yakınları Kampanyası

Scroll to Top