Samsung Galaxy E7 için format atma işlemi 2021

Samsung Galaxy E7 için format atma işlemi

Samsung Galaxy E7 format atma birçok kişinin merak ettiği bir konudur.Android kullanıcıları uygulama ya da oyun yüklemek istediğinde fazla dosya ya da çerezlerden kaynaklı sorunlar yaşayabilirler. Telefonunuzda yavaşlama, donma gibi sorunlar yaşıyorsanız format atma işlemlerinden yararlanarak oluşan sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung Galaxy E7 Format Atma Nasıl Yapılır?

Samsunggalaxy E7 format atma yerine dilerseniz telefonlarınızı fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Ancak video, fotoğraf, belge, mesaj, rehber gibi dosyalarınızı yedekledikten sonra bu işlemleri gerçekleştirmelisiniz. Ayarlar-kullanıcı ve yedek- yedekle ve sıfırla- fabrika ayarlarını sıfırla- cihazı sıfırla- tümünü sil adımlarını takip ederek telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Dilerseniz Samsung Galaxy E7 hard reset işlemini de tercih edebilirsiniz. Telefonunuz kapalıyken format atma, tuşlar ile format atma, kilit desenini unutmak hard reset işlemleri ile yapılmaktadır. Özellikle açılmayan telefonlarınız için bu reset işlemini tercih edebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle telefonunuzu kapatmalısınız.

Ses yükselt+ home tuşlarına aynı anda basmalı ve basılı tutmalısınız. Aynı zamanda tuşlara basarken Power tuşuna da basmalısınız. Bu şekilde 3 tuşa basılı tuttuğunuz zaman telefonunuz açılmaktadır ve samsung yazısını görürsünüz. Samsung logosunu gördüğünüz zaman tuşlara basmayı bırakın.Recovery ekranı açıldığında ses kısma tuşları ile wipedata/ factoryreset seçeneğini seçtikten sonra power tuşu ile onaylayın. Sonra da yes seçeneğini seçerek tekrar güç tuşuna bastığınızda işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Samsung Galaxy E7 için format atma işlemi 2021” başlıklı yazımızda E7 kullanıcılarının format atma işlemini gerçekleştirmeleri için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte anlattık. Daha detaylı bilgi edinmek için, yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da üretici sayfasını inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Numara Değiştirme

Scroll to Top